Zobacz, co u nas
Facebook
Future Glass logo

Czy lubisz otaczać się luksusowymi przedmiotami, które mają nie tylko zaspokoić Twoje poczucie estetyki, ale również być równie funkcjonalne? Czy lubisz pozornie niemożliwe połączenia? Czy jesteś osobą, która wie, czego chce i może docenić świetny pomysł, wdrożenie i efekt końcowy? A może szukasz nowych sposobów prezentacji własnej firmy, przyciągnięcie uwagi klientów?

JEŚLI TAK, MAMY PRODUKTY SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Nowoczesne technologie w postaci inteligentnych luster, inteligentnych frontów meblowych, telewizorów w lustrach, telewizorów wodoodpornych, systemów smart i wielu innych w końcu wkraczają do nowoczesnych wnętrz. Korzystając z naszych produktów, możecie zmniejszyć ilość używanych przedmiotów i dodać niedostępne wcześniej funkcje multimedialne lub inteligentne sterowanie.

WNĘTRZA XXI WIEKU POWINNY BYĆ SMART!

FUTURE GLASS oferuje inteligentne produkty i całe systemy SMART do zarządzania Twoim domem, biznesem lub powierzchnią użytkową. We współpracy z naszymi Partnerami jesteśmy w stanie sprostać większości postawionych przed nami zadań, a spektrum rozwiązań z naszej oferty przekracza standardy rynkowe. Sprawdź nas!

Lustra/Fronty inteligentne

Zobacz, co u nas
Facebook
Future Glass logo
Future Glass smart mirror
fot. Future Glass

Inteligentne lustra i fronty meblowe to najnowocześniejsze produkt z pogranicza hifi i inteligentnego domu. Umożliwiają wprowadzenie treści multimedialnych i obsługi funkcji domu inteligentnego do każdej przestrzeni, a jednocześnie spełniają swoje pierwotne funkcje jako lustra lub fronty meblowe.

Czy to nie jest SMART?!

Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie aplikacje. Sprzęt wyposażony jest w system Android, co pozwoli nam zainstalować dowolną apkę z Google Play.

Za pomocą naszych rozwiązań otworzysz bramę, odbierzesz email, sprawdzisz pogodę lub wydasz komendy Twoim inteligentnym urządzeniom.

To Ty tutaj rządzisz!

Czytaj dalej Lustra/Fronty inteligentne

MUES-TEC

Mues-Tec samrt mirror
fot. Mues-Tec
Mues-Tec smart cabinet front
fot. Mues-Tec

Doskonała rozrywka i inteligentna elektronika domowa są tak dobre, jak ich technologia. MUES-TEC nie chce pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego swoją główną działalność rozwija w centrali firmy w pobliżu Fuldy w Niemczech.

Projekty i produkty MUES-TEC rozwijane są w nie tylko przez dział R&D, ale także w kontakcie z Klientami i w odpowiedzi na ich oczekiwania. Jakość stanowi tu najwyższy priorytet. MUES-TEC współpracuje również z renomowanymi biurami architektonicznymi w całej Europie.

Każdy produkt MUES-TEC przekonuje wyrafinowaną technologią i innowacyjnym designem. Inteligentne lustra i telewizory w lustrach idealnie odnajdują się w przestrzeniach prywatnych, gastronomii, hotelarstwie oraz jako lustra reklamowe w Digital Signage.

FUTURE GLASS jest wyłącznym przedstawicielem i importerem MUES-TEC w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

Czytaj dalej MUES-TEC

FIBARO

FIBARO home inteligence
Urzadzenia_Black_RGB_1a_EN
SWIPE_17

FIBARO to globalna marka i wiodący producent  jednego  z  najbardziej zaawansowanych  systemów  smart home i IoT (Internet rzeczy) na świecie.

Ma swoje przedstawicielstwa na 6 kontynentach i w ponad 100 krajach. Wszystkie urządzenia FIBARO są projektowane, rozwijane i produkowane w Polsce, pod Poznaniem.

FIBARO szczycie się ponad 30 patentami i ponad 150 wzorami przemysłowymi na swoim koncie. Od 2018 roku jest częścią grupy NICE.

FIBARO proponuje bardzo przyjazny system bezprzewodowego inteligentnego domu z możliwością rozwijania i integracji z ogromną bazą produktów innych producentów. Baza sterowników jest stale i konsekwentnie rozwijana, dzięki czemu integracja nie stanowi już problemu.

FUTURE GLASS jest certyfikowanym instalatorem FIBARO i proponuje doradztwo w zakupie, montażu i integracji poszczególnych elementów systemu.

Czytaj dalej FIBARO

SIEMENS SimplyLease

Siemens SimlyLease

SimplyLease jest usługą leasingu operacyjnego oferowaną przez SIEMENS FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – międzynarodowego dostawcę usług finansowych, będącego częścią koncernu Siemens AG.

SIEMENS FINANCE obecne jest na polskim rynku od 1999 roku. W ciągu tych lat działalności sfinansowało kilkadziesiąt inwestycji o wartości kilkunastu miliardów złotych w kluczowych sektorach polskiej gospodarki.

FUTURE GLASS jest certyfikowanym partnerem SIEMENS FINANCE.

Pozwól nam pomóc Ci w wyleasingowaniu naszego asortymentu. Obiecujemy, że całość nie zajmie więcej niż klika minut.

Więcej informacji o usłudze SimplyLease oferowanej przez Siemens Finance znajdziesz na stronie www.simplylease.pl

Czytaj dalej SIEMENS SimplyLease