Fronty dotykowe SMART

Zastanowić by się można, czego jeszcze nie powiedziano o frontach kuchennych. Parafrazując: front jaki jest, każdy widzi…

My mówimy stanowcze NIE! Dlaczego? Bo coś tak prozaicznego, choć bardzo często wysmakowanego jeśli chodzi o design, jak front kuchenny, może być czymś znacznie więcej i zysjkać nową jakość. Front nie musi po prostu ładnie wyglądać. Może też spełniać wiele różnych funkcji. Czy czytacie czasem przepisy online będąc w kuchni? Czy może słuchacie muzyki ze smartfona gotując? A może chcielibyście oglądać TV wykonując codzienne kuchenne czynności, ale niestety nie macie gdzie telewizora umieścić (czy to ze względu na gabaryt czy też estetykę)? My mamy rozwiązanie, które nie dość że zaspokoi Wasze potrzeby to dodatkowo rozwiąże problemy i ułatwi codzienne czynności. Przedstawiamy multimedialny dotykowy Front Kuchenny Future Glass.

Każdy nasze front wyposażony jest w matrycę LED o rozdzielczości Full HD i ekran dotykowy o średnicy 21,5″, głośniki stereo, wbudowaną i niewidoczną kamerkę, mikrofon, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. Do tego w każdym z nich znajdziemy system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy.

Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Front wyposażony jest w stabilny system Android 6.0, co pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play.
Kiedy front pozostaje w stanie czuwania lub jest wyłączony, prezentuje się jak nowoczesny szklany front kuchenny. Natomiast włączenie go zmienia wszystko! Wtedy staje się multimedialnym “kombajnem” lub nieszablonowym gadżetem, na który nie można się wprost napatrzeć i który na pewno umili nam chwile spędzone w pomieszczeniu.

Może być zarówno multimedialnym centrum rozrywki – radiem internetowym, odtwarzaczem muzyki, książką z przepisami, oknem na treści multimedialne w internecie, odtwarzaczem ulubionych seriali etc. Ale to nie wszystko! Dzięki możliwości zainstalowania apek od wiodących producentów rozwiązań dla inteligentnych domów (np.Somfy czy Fibaro), front stanie się centrum sterowania SMART domem! Czy nie byłoby fajnie móc otworzyć bramę czy odebrać videodomofon z poziomu frontu szafki, bez przemieszczania się?

Front może zostać doposażony w moduł Zigbee (sterowanie inteligentnym domem na zaawansowanych protokołach). Montowany jest do korpusu szafki na podzespołach Blum lub Kassebohmer. Front ma jeden rozmiar, ale szkło może zostać wybarwione na jeden z dwóch kolorów świetnie dopełniających większość projektów współczesnych kuchni: czarny lub srebrny.

Fronty SMART z ekranem dotykowym 21,5″ mają orientację poziomą i wielkość 455mmx 594mm x 38mm.