VITREA – Przełączniki i systemy SMART dom

Vitrea oferuje swoim Klientom eleganckie i stylowe rozwiązania inteligentnego sterowania domem lub biurem, dzięki pięknie zaprojektowanym, szklanym i dotykowym przełącznikom elektrycznym. Nasza linia produktów jest wyjątkowym połączeniem inteligentnej technologii dotykowej i niepowtarzalnego wzornictwa. Dzięki temu połączeniu, Vitrea wprowadza do projektowanej przestrzeni zarówno funkcjonalność jak i estetykę. Vitrea to górna półka jeśli chodzi o design sterowników do systemów SMART. Dodatkowo Producent oferuje możliwość pełnej personalizacji – od wyboru spośród palety kolorów RAL, układu i ilości przełączników po możliwość naniesienia dowolnej grafiki. Przełączniki możesz ozdobić nawet kryształkami Svarowskiego aby dodać swojemu wnętrzu jeszcze więcej luksusu. Do wyboru mam kilka serii przełączników:

  • VTouch Classic – Oferują one szeroką gamę rozwiązań kontroli domu lub biura. Są to przełącznikiświatła, jak również ściemniacze, przełączniki do żaluzji i rolet, elektryczne podgrzewacze wody, dzwonki i inne. Szklane, eleganckie i dotykowe przełączniki elektryczne Vitrea są dostępne w wielu modnych kolorach. Wyjątkowe połączenie inteligentnej technologii dotykowej i nowatorskiego wzornictwa, tworzą wspaniałą atmosferę wyrafinowania w każdej przestrzeni domu i biura.
  • VTouch Pro – jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Bezprzewodowy system inteligentnego sterowaniaVTouch Pro jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Ten bezprzewodowy system inteligentnego domu opiera się na szklanych, dotykowych klawiaturach przełączników VTouch Classic, zintegrowanych z technologią ARANET, aby zapewnić pełną kontrolę wszystkich przełączników w domu lub biurze. Bezprzewodowy i inteligentny system VTouch Pro nie wymaga specjalnego przygotowania lub planowania. Instalacja systemu możliwa jest w dotychczasowej infrastrukturze elektrycznej, bez konieczności przygotowania dużej szafy elektrycznej. VTouch Pro to autonomiczny, bezprzewodowy system inteligentnego domu, który jest prosty i łatwy w instalacji.
  • VTouch Plus – Ta seria charakteryzuje się szykownym i nowoczesnym wzornictwem komponentów do systemów „inteligentny dom”. Szklane przełączniki są w pełni kompatybilne z wiodącymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Control 4, Crestron, Lutron, RTI i Vantage. Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy systemami inteligentnego domu i naszymi eleganckimi, szklanymi przełącznikami oferuje następujące możliwości integracji: Identyfikacja światła LED: systemy inteligentnego domu mogą w pełni kontrolować i sygnalizować szereg opcji każdego przycisku dotykowego, takich jak on/off/slow blink/fast blink. Komunikacja i personalizacja: możliwość skonfigurowania poleceń przypisanych do każdego z dotykowych przycisków i konkretnych gestów: press/ release/ short press/ long press/double press.
  • VTouch KNX – to nowoczesne i eleganckie przełączniki, kompatybilne z dowolnymi systemami standardu KNX, w tym Schneider, Siemens, Hager, ABB, i innymi. Zaprojektowane zgodnie z dotychczasowym wzornictwem Vitrea, VTouch KNX jest kolejnym przykładem przywiązania do ekskluzywnej elegancji , przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Z przełącznikami VTouch KNX architekci, projektanci wnętrz, wykonawcy oraz inwestorzy mogą wybrać inteligentną instalację sterowania w oparciu o standard KNX, zachowując jednocześnie klasyczny i elegancki design wnętrza.Przełączniki mogą być również zastosowane do rozbudowy istniejącego systemu sterowania KNX, wprowadzając do Twojego wnętrza elegancję i nowoczesny design.
  • VTouch Max – wyobraź sobie połączenie prostoty, designu, funkcjonalności i precyzji, a wszystko to doskonale komponujące się w przestrzeni domu, biura lub hotelu, o którym zawsze marzyłeś. Możesz mieć to wszystko dzięki najnowszej serii Vitrea VMax All-in-One. VMax to kompletny, przewodowy system inteligentnego domu, który łączy najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania technologiczne w branży, aby zmienić nasz sposób korzystania z automatyki domowej. To innowacyjne rozwiązanie jest idealne dla nowych inwestycji, ponieważ jest proste w instalacji oraz oferuje olbrzymią elastyczność. Główny kontroler VMax zawiera 16 wyjść do oświetlenia i rolet, a także ściemniaczy, wejścia czujników i złącze IP (dla aplikacji i konfiguracji). Istnieje również możliwość integracji VMax z zewnętrznymi systemami inteligentnego domu, takimi jak RTI, Control4, Crestron, Somfy i innymi (komunikacja przez złącza RS-232/RS-485).

Personalizacja

Możesz utworzyć dowolne scenariusze, które pozwolą wybierać odpowiedni nastrój na każdą porę dnia. Dzięki aplikacji Vitrea aktywujesz również scenariusze codziennego użytku. Działają one niezależnie, w oparciu o wbudowany w kontroler kalendarz i zegar astronomiczny. Oprócz dostosowanych do własnych upodobań scenariuszy, spersonalizuj wygląd klawiatur Vitrea, aby komponowały się z projektem Twojego wnętrza. Możesz wybrać dowolny kolor szklanej klawiatury lub nanieść wzór idealnie pasujący np. do Twojej tapety. Dodaj grawerowane symbole lub opisy, które ułatwią kontrolę domu Tobie i Twoim gościom.

Pełna Kontrola

Z urządzeniem mobilnym w dłoni i systemem VMax All-in-One zyskujesz całkowitą niezależność. Kontroluj system automatyki domu siedząc wygodnie na kanapie lub odpoczywając na wakacjach. Wszystko dzięki łatwej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Prosty i Elegancki

System VMax All-in-One został tak zaprojektowany, aby zajmował minimum przestrzeni w szafie elektrycznej oraz był prostszy w instalacji niż konkurencyjne systemy automatyki domowej. Programowanie i konfiguracja systemu zajmuje tylko kilka minut, po których jesteś gotowy, aby tworzyć scenariusze zgodne z Twoim codziennym harmonogramem dnia oraz na specjalne okazje.

Spektakularny Design

System VMax oferuje jednocześnie luksus i funkcjonalność. Od wyboru koloru i grawerowania, do możliwości montażu podtynkowego i natynkowego przełączników, szklane klawiatury VMax możesz zaprojektować dokładnie tak jak chcesz i dostosować odpowiednio do projektu swojego wnętrza. Aby zachować jednolity design zastosuj szklane ramki gniazd elektrycznych, dzwonki, a w hotelu również klawiatury MUR/DND.

Bezprzewodowa Rozbudowa

VMax to kompletny system, który może być stosowany w celu zautomatyzowania całej Twojej przestrzeni. Posiada również możliwość bezprzewodowej rozbudowy, aby zaspokoić potrzeby klientów, którzy chcą zautomatyzować dodatkowe przestrzenie w późniejszym czasie. Rozwiązanie VMax All-in-One współpracuje bowiem z serią VTouch Pro. Integruj dodatkowe urządzenia kiedy tylko będziesz gotowy – bez potrzeby stosowania dodatkowego okablowania lub przeprowadzania prac remontowych. Wystarczy dodać kontroler VTouch Pro i bezprzewodowe przełączniki, które komunikują się między sobą za pośrednictwem protokołu ARANET (w oparciu o technologię komunikacji radiowej). Żadnych remontów i dodatkowych kabli – tylko piękna i inteligentna przestrzeń.