SEURA – Highendowe TV

TV w lustrach SEURA

Zanurz się w chwili. Ciesz się ostrym jak żyletka obrazem i rozrywką bez kompromisów w designie. Séura TVMirrors zostały stworzone, aby odzwierciedlać Twój styl, a nie odwracać uwagę od niego. To jedne z najbardziej luksusowych telewizorów na  świecie i “najwyższa półka” jeśli chodzi o design. SEURA TV mirror to telewizor o wysokiej rozdzielczości po włączeniu, a oszałamiające lustro, gdy jest wyłączony.
Elegancja to rzecz stała i bezdyskusyjna. Tak jak w tym wypadku. Znikające szkło ma zapewniać doskonałą przejrzystość, umożliwiając jednocześnie całkowite “zniknięcie” telewizora po wyłączeniu.
Rozdzielczość 4K UHD, czyli czterokrotnie wyższa niż w przypadku zwykłych telewizorów Full HD, pozwala dojrzeć wszystkie szczegóły, które do tej pory pozostawały w ukryciu.
Unikalne opcje konfiguracji tego projektu obejmują m.in. rozmiar ekranu, rozmiar lustra, ponad 100 rodzajów ram, sposoby montażu, aktualizacje oprogramowania i wiele innych. Ten wyśmienity luksusowy telewizor i wykwintne lustro mogą być taki jak tylko sobie życzysz. Zajrzy do działu /do-pobrania i wybierz jedną z najbardziej odpowiadających Ci ram z katalogu SEURA. Jest w czym wybierać. Jeśli masz jakiekolwiek inne życzenia dotyczące kształtu, wielkości lub innych cech tego projektu, jesteśmy w stanie je spełnić. Twoje rozwiązniae może być tak unikalne jak Ty – Seura proponuje pełną customizację Tv w lustrach.

SEURA TV Zewnętrzne

W tej serii telewizorów elegancki design spotyka się z najlepszą w swojej klasie jakością wideo w każdych warunkach pogodowych. Od dachów przez balkony, aż po baseny, telewizory Séura Outdoor wzbogacają pięknie zaprojektowane przestrzenie i łączą ludzi.

Wyłącznie w telewizorach Séura Outdoor, technologia Adaptive Picture Technology automatycznie optymalizuje wiele ustawień obrazu w miarę zmiany warunków oświetlenia zewnętrznego. Oprogramowanie telewizora przeprowadza adaptację przez cały czas jego działania niezależnie od pory dnia i nocy, aby zapewnić najlepszy możliwy obraz i kontrast w każdych warunkach oświetleniowych.

Design z najwyższej półki był priorytetem przy tworzeniu tych “dzieł sztuki inżynieryjnej”, dlatego konstrukcje Séura są do 41% cieńsze niż tradycyjne telewizory zewnętrzne, nadając stylu i elegancji Waszej przestrzeni życiowej.

Technologia Lumin Optics łączy w sobie wysoką jasność z wyrafinowanym szkłem antyrefleksyjnym i antyodblaskowym, aby zapewnić żywy obraz.

Telewizory SEURA Outdoor są zaprojektowane pod kątem bezpieczeństwa i wytrzymałości, a nie tylko wydajności. “Normalne” telewizory nie są przeznaczone do użytku na zewnątrz, ponieważ stwarzają większe ryzyko porażenia prądem i zagrożenia pożarowego. Technologia TRIPLE-LOCK SEAL ™ Séury zastosowana w Tv Outdoor zapewnia trzy bariery ochrony przed kurzem, wilgocią i lodem. Jest tak trwały, że twoja Séura będzie funkcjonować tak samo dobrze przez cały rok niezależnie od pogody w przeciwieństwie do rozwiązań standardowych. Każdy telewizor Séura serii Storm jest zbudowany z wytrzymałej, malowanej proszkowo powierzchni zewnętrznej z metalu i bezpiecznego szkła hartowanego, zapewniającego długotrwałą niezawodność w najbardziej ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz doświadczasz pustynnego ciepła czy mroźnych zim, unikalny system kontroli temperatury Séury zawsze utrzymuje komponenty w optymalnej temperaturze, nawet przy ekstremalnych wahaniach temperatur.

SEURA TV wodoodporne HYDRA

Wodoszczelne telewizory Seura serii Hydra idealnie odnajdą się w łazienkach, kuchniach lub Spa. Każdy Tv serii Hydra jest specjalnie zaprojektowany do pracy w wilgotnych warunkach, aby zapewnić bezpieczną i długotrwałą rozrywkę. Nie straszna mu woda, zachlapanie, czy wilgoć. Wykonany został tak, by nie parować. Zaprojektowano go również z myślą o łatwym czyszczeniu – można go czyścić tak samo jak jak każdy inny sprzęt.

TV Hydra ma działać tam, gdzie tylko chcesz – bez różnicy jakie to będzie pomieszczenie. Ich przemyślany projekt pozwala na montaż bezpośrednio w ścianie, przez co idealnie wpiszą się w wyrysowane przez Ciebie linie.
Wybierz jeden z naszych designerskich wykończeń lub zamów niestandardowe wykończenie pasujące do Twojego projektu. Możesz wybierać w wykończeniach metalem lub szkłem. Opcje kolorów są niemal nieograniczone i można je dopasować do każdego stylu wykończenia wnętrza. Masz też do dyspozycji dwie wielkości – 19″ i 27″. Dzięki powyższym nic nie będzie zaburzać spójności Twojego projektu, a Ty będziesz się Cieszyć z uzyskanej funkcjonalności.