VITREA – Przełączniki i systemy SMART dla hoteli i przestrzeni komercyjnych

 

Wiodący inteligentny system domowy dla hoteli
System inteligentny VHotel został starannie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom współczesnych
hoteli. Niezależnie od tego, czy hotel jest nowo wybudowany, czy poddawany renowacji, system Vitrea zapewnia uniwersalne rozwiązanie obejmujące eleganckie szklane przyciski dotykowe, sterowanie automatycznym termostatem, scenariusze DND / MUR, scenariusze z jednym dotknięciem dla scen klimatycznych w pokojach gościnnych i unikalny algorytm obecności w pokoju, który umożliwia niezawodną kontrolę jakości i energii w zarządzaniu każdym pokojem i całym hotelem.

System VHotel oferuje wiele wyjątkowych zalet:

1. Wrażenia obcowania z luksusowymi innowacjami
Znakomicie zaprojektowane szklane przełączniki tworzą atmosferę luksusu i prestiżu od
pierwszego dotyku. Twoi Goście hotelowi będą zachwyceni już w momencie wejścia do pokoju.
zwracając uwagę na szczegóły i zastosowanie przyjaznej dla użytkownika technologii. VITREA
System VHotel zagwarantuje, że pierwsze wrażenia Twoich gości będą wyjątkowe,
a innowacje technologiczne i prestiż, zapadną im w pamięć.

2. Scenariusze i atmosfera dla gości hotelowych
Planując hotel i infrastrukturę elektryczną, uważnie słuchamy, aby zrozumieć
Klienta, porzeby i styl. Następnie tworzymy najbardziej pociągające scenariusze, które pokochają.
Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny scenariusz, który pozwala na delikatne oświetlenie i zamknięte rolety lub odświeżenie, czy poranny scenariusz, który otwiera zasłony balkonowe, aby wpuścić słońce, Twoi goście będą oczarowani dziecinnie prostym w użyciu systemem. Bazując na bogatym doświadczeniu i know-how, dostosowujemy system do różnych i zmieniających się potrzeb każdego projektu, aby efekt końcowy był tak wyjątkowy jak Ty i Twoja wizja.

3. Pełne zarządzanie i kontrola
System VHotel pozwala na pełną kontrolę każdego przełącznika i ściemniacza w każdym pomieszczeniu.
Przy pomocy systemu zarządzania Vitrea i powiadomień DND / MUR, hotel może planować wyłączanie światła według życzenia gościa lub recepcji – proste, wygodne i efektywne. Gdy goście zameldują się w pokoju, ten powitaja ich chłodnym powietrzem, otwartymi roletami i miękkiem oświetleniem.

4. Łatwa obsługa
System operacyjny jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, umożliwiając pełną kontrolę nad każdym pomieszczeniem i każdą sytuacją. Recepcjonista będzie mógł zarządzać dowolnym pokojem zgodnie z
wymagania Gościa i to bez potrzeby specjalnego przeszkolenia.

5. Zielone hotele
System jest niezwykle elastyczny i ma wbudowany zaawansowany algorytm zajmowania, który
za pomocą czujników, można określić, czy goście są rzeczywiście w pokoju. Gdy system wykrywa, że ​​pokój jest pusty, może aktywować pożądany scenariusz, taki jak np. wyłączenie światła i inne elementów elektrycznych. System dzięki wykryciu zbliżania się Gościa, włączy wszsytkie uprzednio wyłączone urządzenia. Można również ustawić wysoki i niski zakres dla temperatury termostatu w zależności od potrzeb hotelu i sezonowych temperatur. Wszystko to minimalizuje marnotrawstwo energii. Efektem są wymierne oszczędności ekonomiczne i ekologiczne, a Goście doświadczają lusksusowego inteligentnego systemu.

6. Doskonały design dla każdej przestrzeni
Vitrea oferuje kompletne rozwiązanie obejmujące elementy projektu dla każdego aspektów wnętrza hotelu, w tym przełączniki i ściemniacze, systemy HVAC, termostaty, gniazdka elektryczne i specjalne przełączniki DND / MUR. Każdy jest wykonany z wysokiej jakości szkła i zainstalowany, aby mieć całkowicie jednolite wykończenie. Produkty Vitrea mogą być montowane na na równo ze ścianą bądź od niej odstawać, w zależności od twojego projektu i preferencji. Proponujemy współpracę z hotelowym projektantem wnętrz, aby znaleźć odpowiedni kolor szkła i i wykończenia (matowy lub błyszczący), tak aby każdy element komponował się z wnętrzem hotelu. Ponadto możesz wybrać napis, scenę, wygrawerowana nazwa lub ikonę pasująca do przełącznika, aby ułatwić gościom określenie, do czego służą.
Przełączniki i termostaty mają miękką otoczkę wokół nich (ilość światła może być dostosowane do potrzeb hotelu) dla łatwego wykrywania w ciemności.

7. Przestrzenie publiczne w hotelu
System VHotel można z łatwością zintegrować z ogólnodostępnymi obszarami hotelowymi, takimi jak lobby, bar, restauracja i korytarze lub nawet ogrodami i basenami na terenie hotelu. System iteligentnego oświetlenie może dostosować jego poziom zgodnie ze zmieniającymi się czasami wschodu i zachodu słońca lub zgodnie z preferencjami hotelu dotyczącymi oświetlenia wspólnych pomieszczeń.

8. Maksymalna elastyczność dla różnych projektów
Niezależnie od tego, czy to nowy hotel z setkami pokoi na etapie planowania, czy hotel typu boutique
poddawana renowacji, systemy Vitrea oferują elastyczność i technologię potrzebną do spełnienia
wymagania każdego projektu. Vitrea stale opracowuje nowe innowacyjne rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe, tak aby każdy projekt, niezależnie od jego założeń lub budżetu, mógł zawierać system, który idealnie pasujący do potrzeb i możliwości

9. Niezawodność

Zespół Vitrea składa się z profesjonalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i marketingu produktów telekomunikacyjnych i elektrycznych. Wszystkie produkty firmy oparte są na przełomowych technologiach, zgodnie z międzynarodowymi standardami,
i innowacyjnymi, nowoczesnymi zasadami projektowania. Produkty Vitrea są wytwarzane wyłącznie z
surowce najwyższej jakości i spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie i amerykańskie.

10. “Diabeł” tkwi w szczegółach
Vitrea wierzy, że małe detale stanowią różnicę, dlatego inwestuje ogromne zasoby w opracowywanie zaawansowanych technologicznie produktów bez szkody dla designu. Spektakularne kolory i wzory produktów Vitrea tworzą poczucie prestiżu i elegancji dzięki obcowaniu ze szklanymi w pełni customowymi powierzchniami szklanymi. Przełączniki i kontakty Vitrea oparte na technologii dotykowej, dostępne są w gamie pełnej oszałamiających kolorów i wzorów gwarantujących idealne dopasowanie do wnętrza Twojego obiektu.