Oferta B2B

W Future Glass staramy się łączyć tradycyjne rozwiązania z najnowocześniejszymi propozycjami ze świata techniki. Dzięki dodaniu do tego sporej szczypty odpowiedniego designu otrzymujemy unikatowe produkty, które podobają się nie tylko nam ale i zaspokajają najbardziej wysublimowane gusta estetyczne.

Naszym Klientom możemy zaproponować całkiem sporo rozwiazań wpływających na estetykę, funkcjonalność realizowanych projektów. Do tego oferujemy urządzenia spełniające wyśmienicie funkcje nośników reklam, czy urządzeń do prezenatcji aplikacji lub autorskich rozwiązań.

Nasze urządzenia sprawdzą się zarówno w przestrzeniach publicznych, jaki komercyjnych. Znajdą zastosowanie w hotelach, gabinetach odnowy, spa, biurach, recepcjach, na targach. Przykłady można mnożyć, a i tak wszystko zależy od inwencji i pomysłowości.

Pełni obrazu dopełnia możliwośc wyleasingowania naszych produktów bez wychodzenia z biura – oferujemy Państwu leasing operacyjny Siemens Simply lease, który możemy zrealizować w więszości zdalnie.

 

Lustra dotykowe SMART – nośniki treści multimedialnych i systemy prezentacji

Fronty dotykowe SMART – nośniki treści multimedialnych i systemy prezentacji

VITREA – Przełączniki i systemy SMART dla hoteli i przestrzeni komercyjnych

Siemens Simply lease