Kontakt

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą, której celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii w obszary dotąd zarezerwowane dla tradycyjnych rozwiązań w dziedzinie designu i wyposażenia wnętrz.

Naszym Partnerom i Klientom ożemy zaproponować mnóstwo rozwiązań wprowadzających pomieszczenia prywatne, ale i komercyjne czy publiczne, na wyższy poziom – poziom SMART. Współpracujemy z wieloma prestiżowymi dostawcami i firmami zajmującymi się kreowaniem unikalnych, pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. SMART dom, biuro czy budynek nie musi być skomplikowany i nakładochłonny. W końcu SMART oznacza również prostotę, ale bez odrywania jej od najwyższych standardów estetycznych.

Podjęliśmy już współpracę z kilkoma prestiżowymi biurami architektonicznymi, deweloperami, producentami mebli, centrami wystawienniczymi i firmami z branży SMART technologies. Mamy jednak apetyt na więcej, bo wierzymy, że przyszłość należy do rozwiązań mniej lub bardziej SMART.

Jeśli, tak jak my, uważasz, że standard to za mało, skontaktuj się z nami i pozwól nam uczynić Twoje mieszkanie, dom, biuro, sklep i… życie odrobinę ciekawszym i bardziej SMART.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i sprawdzenia nas.