Mues-Tec

Mues-Tec, to synonim innowacji i doskonałości na rynku niemieckim i nie tylko. Młody, zmotywowany zespół pracowników
Mues-Tec specjalizuje się przede wszystkim w innowacyjnych rozwiązaniach, z zakresu specjalistycznych wyświetlaczy – telewizorów w ramach, lustrach, luster smart, frontów smart, telewizorów wodoodpornych etc. Ich motto brzmi: Elektronika użytkowa jest tak dobra, jak technologia ją tworząca.

Konsekwentne działanie i jasno wytyczony cel zaprowadziło Mues-Tec do grupy liderów w branży nie tylko na rynku niemieckim, ale także europejskim.
Najnowocześniejsza fabryka, zlokalizowana w Fuldzie w Niemczech, z ponad 4000 m2 powierzchni użytkowej, zapewnia pracownikom środki i narzędzia do zachowania najwyższej jakości wytwarzanych produktów oraz efektywnej pracy nad nowymi pomysłami.
Podzespoły jakości premium pochodzące od wybranych, niezawodnych i sprawdzonych dostawców z całego świata gwarantują najwyższa jakość wszystkich wytwarzanych produktów. Surowe niemieckie normy jakości, każdorazowa weryfikacja podzespołów i finalnych produktów, rozbudowana sieć dystrybutorów oraz nastawienie na innowacyjność, budują sukces i ugruntowują pozycję Firmy w branży.
Nastawienie na Klienta poprzez realizację zamówień niestandardowych, ciągłe  poszukiwanie nowych rozwiązań, ale także realizacja zamówień wieloilościowych przyczynia się do stałego podnoszenia jakości usług, produktów i obsługi Klienta. Mues-Tec podejmie każde wyzwanie, by spełnić nawet najbardziej niezwykłe życzenia swoich klientów.

Future Glass jest jedynym przedstawicielem firmy Mues-Tec w Polsce z wyłącznością na dystrybucję. Gwarantujemy identycznie wysoką jakość obsługi, poziom cen, rabatów, a dodatkowo atrakcyjne warunki finansowania dla firm. Zapraszamy do sprawdzenia produktów Mues-Tec w naszej ofercie. Służymy danymi technicznymi i wszelką pomocą.

 

Tv w lustrze

Jedno lustro – dwie funkcje. Podczas gdy lustro jest elementem dekoracyjnym z najwyższej półki idealnie wpisującym się w założenia projektu i podkreślającym wysublimowany design, zintegrowany z nim telewizor – po włączeniu – zapewnia najwyższy poziom rozrywki. Możliwość rozbudowania o Android Box lub Apple TV wychodzi naprzeciw najbardziej wysublimowanym potrzebom Klientów i wprowadza rozwiązania SMART zupełnie innej jakości.

W trybie wyłączenia ekran telewizora pozostaje całkowicie niewidoczny, a po uruchomieniu zapewnia obraz niezaburzony dodatkową warstwą szkła.

Pod względem rozmiaru tafli lustra i umieszczenia telewizora, asortyment jest w pełni dostosowywany do potrzeb Klientów i zamysłów Projektantów. To sprawia, że ​​każdy telewizor w lustrze odróżnia się od konkurencji, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Tv w ramie

Lustrzany telewizor z ramą to centrum rozrywki, świetny element prezentacji biznesowej czy komercyjnej i atrakcyjne rozwiązanie przykuwające wzrok, gdziekolwiek zostanie umieszczone.

W naszym rozwiązaniu telewizor ukryty zostaje za wysokiej jakości szkłem lustrzanym. Wyłączony, przekształca się w luksusowe lustro umieszczone w dowolnej wybranej przez Klienta ramie – jej dobór ogranicza jedynie wyobraźnia i projekt wnętrza. Po włączeniu, ukazuje nam się jasny ekran LED o szerokim kącie widzenia zapewniający doskonały obraz. Również to rozwiązanie możemy wzbogacić o Apple Tv lub Android Tv, dzięki czemu zyskamy dostęp do nieograniczonych zasobów Internetu i platform streamingowych. Takie połączenie idealnie pisze się w nieco bardziej klasyczne wnętrze i podkreśli gust właściciela.

 

Tv łazienkowe

Telewizor łazienkowy to rozwiązanie dla tych, którzy lubią oglądać telewizję w wannie lub pod prysznicem. Produkt Mues-Tec został opracowany specjalnie do użytku w pomieszczeniach z podniesionym poziomem wilgoci i ciepła. Niezależnie od tego, czy powierzchnia  będzie to wersja lustrzana, czy ramie ze stali nierdzewnej szczotkowanej lub polerowanej, czy akrylowej odpornej na zarysowania ramie w wybranym kolorze, łazienkowy telewizor firmy Mues-Tec gwarantuje niespotykany poziom rozrywki i relaksu.