Lustra SMART

Lustra dotykowe typu SMART to nowoczesny produkt wzbudzający ogromne zainteresowanie. Każde nasze lustro wyposażone jest w matrycę LED o rozdzielczości Full HD i przekątnej responsywnego ekranu od 13,3″ do 42″, głośniki stereo, wbudowaną i niewidoczną kamerkę, dwa mikrofony, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. Do tego, w każdym lustrze znajdziemy system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy.

Obserwując dzisiejsze trendy, peryferia zostały zredukowane do minimum, nie znajdziemy więc tu klawiatury czy myszki. Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Lustro wyposażone w stabilny system Android, pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play. To Ty tutaj rządzisz!
Urządzenie w stanie czuwania lub  wyłączenia, prezentuje się jak nowoczesne lustro. Jego aktywacja zmienia jednak wszystko! W jednej chwili staje się multimedialnym i nieszablonowym gadżetem mogącym pełnić zróżnicowane funkcje. Lustro SMART będzie wspaniałym elementem wystroju wnętrza, który podkreśli wyjątkowość projektu i otwartość na nowoczesne rozwiązania. Może być także jednym z elementów sterowania elementami inteligentnego domu poprzez apki wiodących producentów rozwiązań SMART (np.Somfy czy Fibaro) lub elementem zaawansowanej sieci SMART dzięki modułowi Zigbee. Z powodzeniem można go użyć jako nośnika treści reklamowych w specjalistycznych gabinetach, salonach czy sklepach. A to tylko najbardziej oczywiste zastosowania.

GDZIE I PO CO?

Projektowanie i design. Podstawowym i najbardziej oczywistym zastosowaniem naszych rozwiązań, jest to związane z nowoczesnym designem i wystrojem wnętrza. Dzięki nowoczesnemu projektowi i wysokiej jakości wykonania, idealnie wpisują się w najnowsze trendy projektowania wnętrz prywatnych, komercyjnych i publicznych, a do tego przyciągają wzrok i podkreślają orientację na nowoczesność. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny komunikacji, audio, video i transmisji danych, uzyskujemy kompleksowo wyposażone urządzenia, które wprowadzają niespotykaną funkcjonalność do przestrzeni do tej pory zarezerwowanej dla rozwiązań standardowych.

Multimedialność. Nasze lustra umożliwiają interakcję, rozrywkę i komunikację podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki wkomponowaniu ich w projektowaną przestrzeń zyskujemy multimedialne urządzenia typu “all-in-one” mające przyciągąc wzrok oraz pokazywać i odtwarzać wybrane treści oraz umożliwić komunikacją za pomocą wybranych aplikacji. Zastosowanie ograniczone jest tylko inwencją użytkownika lub projektanta.

Personalizacja. Rozwiązania Future Glass oparte są na otwartej platformie systemu Android, co umożliwia to m.in. instalację dowolnych aplikacji występujących w Google Play. Mamy zatem możliwość wyboru spośród kilkuset milionów rozwiązań i dostosowania urządzeń do własnych preferencji. Pulpity urządzeń pozwalają na ich personalizację, możemy zatem decydować m.in. o: rozmieszczeniu ikon, kolorze zakładek, czasie automatycznego wyłączenia, języku i wielu innych.

Dla najbardziej wymagających Klientów proponujemy możliwość pełnego dopasowania, dzięki napisanym specjalnie dla tego typu urządzeń aplikacjom “smartdomowym”, ale także stworzenie “szytego na miarę” oprogramowania bazowego;

Sterownik smart. Zastosowanie systemu Android umożliwia skorzystanie z gotowych rozwiązań smart w warstwie programowej i ich implementację w naszych urządzeniach – każdy dostawca rozwiązań smart, żeby wspomnieć choćby o somfy, fibaro, control 4, crestron, lutron, czy knx, dysponuje aplikacjami do zarządzania podzespołami systemów smart. Dlaczego zatem zamiast tabletów czy dodatkowych urządzeń, nie użyć elementu wystroju wnętrza typu lustro i nie zredukować ilości do absolutnego minimum? Przykładme może być videodomofon, który skutecznie zastąpimy lustrem SMART.

Nasze urządzenia mogą zostać również przygotowane do pełnienia ról nadrzędnych w systemach smart, dzięki możliwości ingerencji w warstwę sprzętową. W urządzeniach możemy zaimplementować moduły zigbee, wprowadzające przedmioty na zupełnie inny poziom systemów smart.

Zastosowania komercyjne. Lustra SMART proponowane przez Future Glass, idealnie zaadaptują się do przestrzeni komercyjnych lub biurowych jako np. sterowniki systemów oświetlenia, klimatyzacji, nośniki treści reklamowych (dzięki możliwości odtwarzania dowolnych treści online i offline), interaktywne urządzenia służące do prezentacji działania danych systemów czy rozwiązań, interaktywne „centra informacji”, dzięki którym możemy zorientować się choćby w przestrzeni, czy organizacji. A to tylko kilka zastosowań. To Ty decydujesz, czym ma być twoje lustro SMART.

Nasz oferta obejmuje obecnie następujące lustra:

  •     Lustro dotykowe SM1303o z ekranem 13,3″; okrągłe; 500mm x 500mm x 20mm
  •     Lustro dotykowe SM1506o z ekranem 15,6″; okrągłe; 500mm x 500mm x 20mm
  •     Lustro dotykowe SM1303 z ekranem 13,3″; orientacja pozioma; 350mm x 240mm x 20mm;
  •     Lustro dotykowe SM1506 z ekranem 15,6″; orientacja pionowa; 800mm x 500mm x 20mm;
  •     Lustro dotykowe SM2105 z ekranem 21,5″; orientacja pionowa; 800mm x 600mm x 26mm;
  •     Lustro dotykowe SM2306 z ekranem 23,6″; orientacja pozioma; 600mm x 800mm x 26mm;
  •     Lustro dotykowe SM3201 z ekranem 32,1″; orientacja pozioma; 600mm x 900mm x 54mm;
  •     Lustro dotykowe SM4300 z ekranem 42″; orientacja pozioma; 1053mm x 743mm x 100mm;