Fronty SMART

Zastanowić by się można, czego jeszcze nie powiedziano o frontach do szafek. Parafrazując: front jaki jest, każdy widzi…

My mówimy stanowcze: NIE! Dlaczego? Bo coś tak prozaicznego, choć bardzo często wysmakowanego jeśli chodzi o design, jak front kuchenny, może być czymś znacznie więcej i zyskać nową jakość. Front nie musi po prostu ładnie wyglądać, może też spełniać wiele różnych funkcji. Czy czytacie czasem przepisy online będąc w kuchni? Czy może słuchacie muzyki ze smartfona gotując? A może chcielibyście oglądać TV wykonując codzienne kuchenne czynności, ale niestety nie macie gdzie telewizora umieścić (czy to ze względu na gabaryt czy też estetykę)? My mamy rozwiązanie, które nie dość że zaspokoi Wasze potrzeby to dodatkowo rozwiąże problemy i ułatwi codzienne czynności. Przedstawiamy multimedialny dotykowy Front Kuchenny Future Glass.

Każdy nasze front wyposażony jest w matrycę LED o rozdzielczości Full HD i ekran dotykowy o średnicy 21,5″, głośniki stereo, wbudowaną i niewidoczną kamerkę, mikrofon, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. Do tego w każdym z nich znajdziemy system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy.

Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Front wyposażony jest w stabilny system Android, co pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play.
W stanie czuwania lub jako wyłączony, prezentuje się jak nowoczesny szklany front kuchenny – czarny lub lustrzany. W momencie włączenia wyświetlacza staje się multimedialnym sprzętem “all-in-on”, nie przestając jednocześnie spełniać swojej podstawowej roli.

Może być zarówno multimedialnym centrum rozrywki – radiem internetowym, odtwarzaczem muzyki, książką z przepisami, oknem na treści multimedialne w internecie, odtwarzaczem ulubionych seriali etc. Ale to nie wszystko! Dzięki możliwości zainstalowania apek od wiodących producentów rozwiązań dla inteligentnych domów (np.Somfy czy Fibaro), front stanie się centrum sterowania SMART domem! Czy nie byłoby fajnie móc otworzyć bramę czy odebrać videodomofon z poziomu frontu szafki, bez przemieszczania się?

Front może zostać doposażony w moduł Zigbee (sterowanie inteligentnym domem na zaawansowanych protokołach). Montowany jest do korpusu szafki na podzespołach Blum. Front ma jeden rozmiar, a szkło może zostać wybarwione na jeden z dwóch kolorów świetnie dopełniających większość projektów współczesnych kuchni: czarny lub srebrny (lustrzany).

Front SMART sprawdzić się również w rozwiązaniach komercyjnych, jako nośnik treści. Można go zamontować w dowolnej przestrzeni wyposażonej w szafki, zatem w grę wchodzi zarówno pomieszczenie socjalne, strefa dla ekspresu do kawy na stacji benzynowej, czy gabinet wyposażony w zabudowę.

Fronty SMART z ekranem dotykowym 21,5″ mają orientację poziomą i wielkość 455mm x 594mm x 38mm oraz do wyboru wybarwienie szkła w kolorze czarnym lub srebrnym (lustrzanym).