Vitrea

 

Vitrea oferuje swoim Klientom eleganckie i stylowe rozwiązania inteligentnego sterowania domem lub biurem, czy hotelem dzięki pięknie zaprojektowanym, szklanym i dotykowym przełącznikom elektrycznym. Linia produktów Vitrea jest wyjątkowym połączeniem inteligentnej technologii dotykowej i niepowtarzalnego wzornictwa. Dzięki temu, wprowadza do projektowanej przestrzeni funkcjonalność z najwyższej półki jak i estetykę.

Vitrea to marka premium, jeśli chodzi o design przełaczników do systemów SMART. Dodatkowo Producent oferuje możliwość pełnej personalizacji – od wyboru koloru spośród pełnej palety kolorów RAL, układu i ilości przełączników po możliwość naniesienia dowolnej grafiki. Przełączniki można ozdobić nawet kryształkami Svarowskiego, aby dodać swojemu wnętrzu jeszcze więcej luksusu. Do wyboru mamy kilka serii przełączników:

 • VTouch Classic – Oferują one szeroką gamę rozwiązań kontroli domu lub biura. Są to przełącznikiświatła, jak również ściemniacze, przełączniki do żaluzji i rolet, elektryczne podgrzewacze wody, dzwonki i inne. Szklane, eleganckie i dotykowe przełączniki elektryczne Vitrea są dostępne w wielu modnych kolorach. Wyjątkowe połączenie inteligentnej technologii dotykowej i nowatorskiego wzornictwa, tworzą wspaniałą atmosferę wyrafinowania w każdej przestrzeni domu i biura.
 • VTouch Pro – jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Bezprzewodowy system inteligentnego sterowaniaVTouch Pro jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Ten bezprzewodowy system inteligentnego domu opiera się na szklanych, dotykowych klawiaturach przełączników VTouch Classic, zintegrowanych z technologią ARANET, aby zapewnić pełną kontrolę wszystkich przełączników w domu lub biurze. Bezprzewodowy i inteligentny system VTouch Pro nie wymaga specjalnego przygotowania lub planowania. Instalacja systemu możliwa jest w dotychczasowej infrastrukturze elektrycznej, bez konieczności przygotowania dużej szafy elektrycznej. VTouch Pro to autonomiczny, bezprzewodowy system inteligentnego domu, który jest prosty i łatwy w instalacji.
 • VTouch Plus – Ta seria charakteryzuje się szykownym i nowoczesnym wzornictwem komponentów do systemów „inteligentny dom”. Szklane przełączniki są w pełni kompatybilne z wiodącymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Control 4, Crestron, Lutron, RTI i Vantage. Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy systemami inteligentnego domu i naszymi eleganckimi, szklanymi przełącznikami oferuje następujące możliwości integracji: Identyfikacja światła LED: systemy inteligentnego domu mogą w pełni kontrolować i sygnalizować szereg opcji każdego przycisku dotykowego, takich jak on/off/slow blink/fast blink. Komunikacja i personalizacja: możliwość skonfigurowania poleceń przypisanych do każdego z dotykowych przycisków i konkretnych gestów: press/ release/ short press/ long press/double press.
 • VTouch KNX – to nowoczesne i eleganckie przełączniki, kompatybilne z dowolnymi systemami standardu KNX, w tym Schneider, Siemens, Hager, ABB, i innymi. Zaprojektowane zgodnie z dotychczasowym wzornictwem Vitrea, VTouch KNX jest kolejnym przykładem przywiązania do ekskluzywnej elegancji , przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Z przełącznikami VTouch KNX architekci, projektanci wnętrz, wykonawcy oraz inwestorzy mogą wybrać inteligentną instalację sterowania w oparciu o standard KNX, zachowując jednocześnie klasyczny i elegancki design wnętrza.Przełączniki mogą być również zastosowane do rozbudowy istniejącego systemu sterowania KNX, wprowadzając do Twojego wnętrza elegancję i nowoczesny design.
 • VTouch Max – wyobraź sobie połączenie prostoty, designu, funkcjonalności i precyzji, a wszystko to doskonale komponujące się w przestrzeni domu, biura lub hotelu, o którym zawsze marzyłeś. Możesz mieć to wszystko dzięki najnowszej serii Vitrea VMax All-in-One. VMax to kompletny, przewodowy system inteligentnego domu, który łączy najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania technologiczne w branży, aby zmienić nasz sposób korzystania z automatyki domowej. To innowacyjne rozwiązanie jest idealne dla nowych inwestycji, ponieważ jest proste w instalacji oraz oferuje olbrzymią elastyczność. Główny kontroler VMax zawiera 16 wyjść do oświetlenia i rolet, a także ściemniaczy, wejścia czujników i złącze IP (dla aplikacji i konfiguracji). Istnieje również możliwość integracji VMax z zewnętrznymi systemami inteligentnego domu, takimi jak RTI, Control4, Crestron, Somfy i innymi (komunikacja przez złącza RS-232/RS-485).

Personalizacja. Możesz utworzyć dowolne scenariusze, które pozwolą wybierać odpowiedni nastrój na każdą porę dnia. Dzięki aplikacji Vitrea aktywujesz również scenariusze codziennego użytku. Działają one niezależnie, w oparciu o wbudowany w kontroler kalendarz i zegar astronomiczny. Oprócz dostosowanych do własnych upodobań scenariuszy, spersonalizuj wygląd klawiatur Vitrea, aby komponowały się z projektem Twojego wnętrza. Możesz wybrać dowolny kolor szklanej klawiatury lub nanieść wzór idealnie pasujący np. do Twojej tapety. Dodaj grawerowane symbole lub opisy, które ułatwią kontrolę domu Tobie i Twoim gościom.

Pełna kontrola. Z urządzeniem mobilnym w dłoni i systemem VMax All-in-One zyskujesz całkowitą niezależność. Kontroluj system automatyki domu siedząc wygodnie na kanapie lub odpoczywając na wakacjach. Wszystko dzięki łatwej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Prostota i elegancja. System VMax All-in-One został tak zaprojektowany, aby zajmował minimum przestrzeni w szafie elektrycznej oraz był prostszy w instalacji niż konkurencyjne systemy automatyki domowej. Programowanie i konfiguracja systemu zajmuje tylko kilka minut, po których jesteś gotowy, aby tworzyć scenariusze zgodne z Twoim codziennym harmonogramem dnia oraz na specjalne okazje.

Spektakularny design. System VMax oferuje jednocześnie luksus i funkcjonalność. Od wyboru koloru i grawerowania, do możliwości montażu podtynkowego i natynkowego przełączników, szklane klawiatury VMax możesz zaprojektować dokładnie tak jak chcesz i dostosować odpowiednio do projektu swojego wnętrza. Aby zachować jednolity design zastosuj szklane ramki gniazd elektrycznych, dzwonki, a w hotelu również klawiatury MUR/DND.

Bezprzewodowa rozbudowa. VMax to kompletny system, który może być stosowany w celu zautomatyzowania całej Twojej przestrzeni. Posiada również możliwość bezprzewodowej rozbudowy, aby zaspokoić potrzeby klientów, którzy chcą zautomatyzować dodatkowe przestrzenie w późniejszym czasie. Rozwiązanie VMax All-in-One współpracuje bowiem z serią VTouch Pro. Integruj dodatkowe urządzenia kiedy tylko będziesz gotowy – bez potrzeby stosowania dodatkowego okablowania lub przeprowadzania prac remontowych. Wystarczy dodać kontroler VTouch Pro i bezprzewodowe przełączniki, które komunikują się między sobą za pośrednictwem protokołu ARANET (w oparciu o technologię komunikacji radiowej). Żadnych remontów i dodatkowych kabli – tylko piękna i inteligentna przestrzeń.

 

 

VITREA VHOTEL

Wiodący inteligentny system domowy dla hoteli
System inteligentny VHotel został starannie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom współczesnych
hoteli. Niezależnie od tego, czy hotel jest nowo wybudowany, czy poddawany renowacji, system Vitrea zapewnia uniwersalne rozwiązanie obejmujące eleganckie szklane przyciski dotykowe, sterowanie automatycznym termostatem, scenariusze DND / MUR, scenariusze z jednym dotknięciem dla scen klimatycznych w pokojach gościnnych i unikalny algorytm obecności w pokoju, który umożliwia niezawodną kontrolę jakości i energii w zarządzaniu każdym pokojem i całym hotelem.

System VHotel oferuje wiele wyjątkowych zalet:

 • Wrażenia obcowania z luksusowymi innowacjami. Znakomicie zaprojektowane szklane przełączniki tworzą atmosferę luksusu i prestiżu od pierwszego spojrzenia i dotyku. Goście hotelowi będą zachwyceni już w momencie wejścia do pokoju. Detale i zastosowanie przyjaznej dla użytkownika technologii VITREA System VHotel zagwarantuje, że pierwsze wrażenia Gości będą niezapomniane, a innowacje technologiczne i prestiż, zostaną z nimi na dłużej.
 • Scenariusze i atmosfera dla gości hotelowych. Planując hotel i infrastrukturę elektryczną, Vitrea uważnie słucha, aby zrozumieć Klienta, jego porzeby i styl. Następnie tworzy z wielości dostępnych najbardziej odpowiadające scenariusze, które Klienci pokochają. Niezależnie od tego, czy będzie to romantyczny, pozwalający na delikatne oświetlenie i zamknięte rolety, czy poranny scenariusz, otwierający zasłony balkonowe, aby wpuścić słońce, Goście będą oczarowani dziecinnie prostym w użyciu systemem. Bazując na bogatym doświadczeniu i know-how, Vitrea dostosowuje system do zróznicowanych i zmieniających się potrzeb każdego projektu, aby efekt końcowy był tak wyjątkowy jak Klient oczekuje.
 • Pełne zarządzanie i kontrola. System VHotel pozwala na pełną kontrolę każdego przełącznika i ściemniacza w każdym pomieszczeniu. Przy pomocy systemu zarządzania Vitrea i powiadomień DND/MUR, hotel może planować wyłączanie światła według życzenia Gościa lub recepcji – jest to proste, wygodne i efektywne. Gdy goście zameldują się w pokoju, ten powitaja ich chłodnym powietrzem, otwartymi roletami i miękkiem oświetleniem.
 • Łatwa obsługa. System operacyjny jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, umożliwiając pełną kontrolę nad każdym pomieszczeniem i każdą sytuacją. Recepcjonista będzie mógł zarządzać dowolnym pokojem zgodnie z wymagania Gościa i bez specjalnego przeszkolenia.
 • Zielone hotele. System jest niezwykle elastyczny i ma wbudowany zaawansowany algorytm zajęcie pokoju, który za pomocą czujników, może określić, czy goście są rzeczywiście w pokoju. Gdy system wykrywa, że ​​pokój jest pusty, może aktywować pożądany scenariusz, taki jak np. wyłączenie światła i innych elementów elektrycznych. System dzięki wykryciu zbliżania się Gościa, włączy wszsytkie uprzednio wyłączone urządzenia. Można również ustawić wysoki i niski zakres dla temperatury termostatu, w zależności od potrzeb hotelu i sezonowych temperatur. Wszystko to minimalizuje marnowanie energii. Efektem są wymierne oszczędności ekonomiczne i ekologiczne, a Goście doświadczają lusksusowego inteligentnego systemu hotelowego.
 • Doskonały design dla każdej przestrzeni. Vitrea oferuje kompletne rozwiązanie obejmujące elementy projektu dla każdego aspektów wnętrza hotelu, w tym przełączniki i ściemniacze, systemy HVAC, termostaty, gniazdka elektryczne i specjalne przełączniki DND/MUR. Każdy jest wykonany z wysokiej jakości szkła i zainstalowany tak, by mieć całkowicie jednolite wykończenie. Produkty Vitrea mogą być montowane na na równo ze ścianą bądź od niej odstawać, w zależności od projektu i preferencji. Proponujemy współpracę z hotelowym projektantem wnętrz, aby znaleźć odpowiedni kolor szkła i i wykończenia (matowy lub błyszczący), tak aby każdy element komponował się z wnętrzem hotelu. Ponadto można wybrać napis, scenę, wygrawerować nazwę lub ikonę, aby ułatwić gościom określenie, do czego służą. Dodatkowo przełączniki i termostaty mają małą otoczkę wokół (ilość światła może być dostosowane do potrzeb hotelu) dla łatwego wykrywania w ciemności.
 • Przestrzenie publiczne w hotelu. System VHotel można z łatwością zintegrować z ogólnodostępnymi obszarami hotelowymi, takimi jak lobby, bar, restauracja czy korytarze, a nawet ogrodami i basenami na terenie hotelu. System iteligentnego oświetlenie może dostosować jego poziom zgodnie ze zmieniającymi się czasami wschodu i zachodu słońca lub zgodnie z preferencjami hotelu dotyczącymi oświetlenia wspólnych pomieszczeń.
 • Maksymalna elastyczność dla różnych projektów. Niezależnie od tego, czy to nowy hotel z setkami pokoi na etapie planowania, czy hotel typu boutique poddawana renowacji, systemy Vitrea oferują elastyczność i technologię potrzebną do spełnienia wymagań każdego projektu. Vitrea stale opracowuje nowe innowacyjne rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe, tak aby każdy projekt, niezależnie od jego założeń lub budżetu, mógł zawierać system, który idealnie pasujący do potrzeb i możliwości.
 • Niezawodność. Zespół Vitrea składa się z profesjonalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i marketingu produktów telekomunikacyjnych i elektrycznych. Wszystkie produkty firmy oparte są na przełomowych opatentowanych technologiach, zgodnie z międzynarodowymi standardami i innowacyjnymi, nowoczesnymi zasadami projektowania. Produkty Vitrea są wytwarzane wyłącznie z elementów najwyższej jakości i spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie i amerykańskie.
 • “Diabeł” tkwi w szczegółach. Vitrea wierzy, że małe detale stanowią różnicę, dlatego inwestuje ogromne zasoby w opracowywanie zaawansowanych technologicznie produktów bez szkody dla designu. Spektakularne kolory i wzory szklanych customowych produktów Vitrea tworzą poczucie prestiżu i elegancji. Przełączniki i kontakty Vitrea oparte na technologii dotykowej, dostępne są w gamie pełnej oszałamiających kolorów i wzorów gwarantujących idealne dopasowanie do wnętrza każdego obiektu.