FIBARO home inteligence
Urzadzenia_Black_RGB_1a_EN
SWIPE_17

FIBARO to globalna marka i wiodący producent  jednego  z  najbardziej zaawansowanych  systemów  smart home i IoT (Internet rzeczy) na świecie.

Ma swoje przedstawicielstwa na 6 kontynentach i w ponad 100 krajach. Wszystkie urządzenia FIBARO są projektowane, rozwijane i produkowane w Polsce, pod Poznaniem.

FIBARO szczycie się ponad 30 patentami i ponad 150 wzorami przemysłowymi na swoim koncie. Od 2018 roku jest częścią grupy NICE.

FIBARO proponuje bardzo przyjazny system bezprzewodowego inteligentnego domu z możliwością rozwijania i integracji z ogromną bazą produktów innych producentów. Baza sterowników jest stale i konsekwentnie rozwijana, dzięki czemu integracja nie stanowi już problemu.

FUTURE GLASS jest certyfikowanym instalatorem FIBARO i proponuje doradztwo w zakupie, montażu i integracji poszczególnych elementów systemu.

W ofercie FIBARO znajdziecie między innymi:

Walli – inteligentne gniazdka i włączniki

FIBARO proponuję pełną linię gniazdek i przełączników pracujących w technologii Z-Wave, dzięki którym zyskacie możliwość zdalnego sterowania np oświetleniem, roletami czy urządzeniami podpiętymi do gniazdek. Dzięki świetnemu wyglądowi, dopasowanemu podświetleniu, kompatybilności z przełącznikami innych producentów za pomocą adapterów oraz integracji z Google Assistant lub Amazon Alexa, dostajecie kompletny produkt dopasowany do Was i Waszego inteligentnego domu.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/inteligentne-gniazdka-wlaczniki/

CO_Sensor_Left_Top

CO Sensor – czujnik tlenku węgla

CO Sensor to jeden z podstawowych czujników dotyczących bezpieczeństwa w ofercie FIBARO. Oferuje bardzo dokładny poziom pomiarów przedstawiany graficznie oraz na zasadzie alarmu, jeśli poziom czadu przekroczy założony próg. Zgodność z normami, liczne certyfikaty, kontrola procesu produkcji i współpraca z asystentami głosowymi dopełniają obrazu produktu.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/co-sensor/

FGDW-002-7-Left

Door/Window Sensor – czujnik otwarcia drzwi i okien

Door/Window Sensor to jeden z najbardziej wszechstronnych czujników na rynku. Idealnie spełni się jako:

    • Czujnik zbliżeniowy
    • Zabezpieczenie przed sabotażem
    • Czujnik temperatury
    • Element systemu alarmowego

Kompaktowe rozmiary, jeden z 7 kolorów do wyboru, kompatybilność z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa czynią z niego jeden z najbardziej wszechstronnych elementów systemu inteligentnego domu FIBARO.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/door-window-sensor/

Smoke_Sensor_Left_Top

Smoke Sensor- czujnik dymu

Czujnik dymu od FIBARO zapewni bezpieczeństwo Wam i Waszym najbliższym. Kompaktowe rozmiary i łatwość montażu na każdej powierzchni sprawią, że każdy poradzi sobie z instalacją. Możliwość integracji Smoke Sensor z innymi elementami systemu domu inteligentnego pozwoli uruchomić odpowiednie sceny w celu zabezpieczenia osób i mienia. Pozwólcie automatyce od FIBARO zadbać o swoje bezpieczeństwo!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/smoke-sensor/

Flood_Sensor_Left_Top

Flood Sensor – czujnik zalania

Czujnik zalania od FIBARO każdorazowo powiadomi Was o wystąpieniu wycieku lub zalania. Jeśli zostanie zintegrowany z innymi elementami systemu domu inteligentnego, będzie odpowiadał za wysłanie sygnału do zaworu odcinającego wodę, aby zapobiec dalszym szkodom.

Małe rozmiary i wspaniały design pozwolą na ulokowanie go w dowolnym miejscu bez uszczerbku dla projektu wnętrza. Pozwólcie FIBARO zająć się bezpieczeństwem Waszego wnętrza!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/flood-sensor/

Motion_Sensor_Left

Motion Sensor – czujnik ruchu

Czujnik ruchu od FIBARO służy nie tylko do najbardziej oczywistej funkcji detekcji ruchu, ale również zmian natężenia światła, poziomu temperatury oraz z miany pozycji.

Może być składową wielu zaawansowanych scenariuszy inteligentnego domu – zarządzania oświetleniem, roletami, alarmu, itd. To Wy decydujecie do czego jeszcze można go użyć. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/motion-sensor/

the heat controller+temperature sensor_right

The Heat Controller – głowica termostatyczna

Głowica termostatyczna od FIBARO to krok, nie tylko w kierunku automatycznego dostosowywania temperatury do zadanego poziomu. To przede wszystkim droga do integracji ogrzewania z automatyką domową oraz generowania wymiernych oszczędności. Dzięki precyzyjnym czujnikom temperatury, będziecie w stanie ustawić jej poziom wg własnych upodobań i harmonogramów. Każdorazowo sprawdzicie również temperaturę w pomieszczeniu i ustawicie ją zdalnie do zmieniających się okoliczności. Oczywiście nadal pozostaje Wam również tradycyjna metoda sterowania, ale czy będziecie chcieli z niej skorzystać?

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/the-heat-controller/

Wall_Plug_F_Left

Wall Plug – włącznik urządzeń elektrycznych

Wall Plug od FIBARO to jedno z najładniejszych i najmniejszych adapterów do sterowania urządzeniami elektrycznymi na rynku. Umożliwia Wam nie tylko zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń podłączonych, ale również pomiar zużycia energii przez nie.

Dzięki dostępowi zdalnemu możecie swoje urządzenia elektryczne włączyć do automatyki domowej i zarządzać nimi z poziomu aplikacji.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/wall-plug/

smart-implant-packshot-right

Smart Implant – inteligentny czujnik

Smart Implant to jedyne na rynku tak małe i uniwersalne urządzenia pozwalające na podłączenie ogromnej ilości urządzeń do inteligentnego domu FIBARO i poszerzenie ich funkcjonalności lub wręcz danie „drugiego życia”.

Dzięki temu małemu modułowi wysterujecie bramę garażową, ogrzewanie czy system audio z poziomu aplikacji FIBARO, bez wydawania astronomicznych kwot. Ten produkt to kwintesencja wizji inteligentnego domu FIBARO.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/smart-implant/

RS1,5kW_Left

Switche – moduły sterujące urządzeniami elektrycznymi

Single & Double Switch to uniwersalne moduły sterujące urządzeniami elektrycznymi wszelkiego rodzaju. Wystarczy, że zamontujecie je w puszce przełącznika czy kontaktu aby zyskać możliwość zdalnego sterowania oświetleniem, dowolnymi urządzeniami operowanymi przełącznikami lub podłączonymi do gniazdek elektrycznych. Poza tym zyskujecie podgląd na dokładne zużycie energii przez poszczególne elementy. Całość, jak to w wypadku FIBARO, możecie zintegrować z innymi elementami domu inteligentnego tak, aby budować skomplikowane scenariusze dopasowane do własnych potrzeb.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/switches/

DIMMER_2_Left

Dimmer 2 – ściemniacz światła

Ten mały moduł od FIBARO oferuje bardzo wiele możliwości. Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się praktycznie w każdej puszce. Za jego pomocą będziecie w stanie nie tylko sterować włącznikiem światła, ale również regulować jego natężeniem, ustawić funkcję stopniowego rozświetlania czy sprawdzić zużycie energii. Oczywiście Dimmer umożliwia również zastosowanie go w scenariuszach typu pobudka, oglądanie filmu itd. Ogranicza Was tylko inwencja twórcza.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/dimmer-2/

RGBW_Left

RGBW Controller 2 – kontroler RGBW

Jeśli Wasze oświetlenie LED nie spełnia do końca wszystkich oczekiwań, to czemu nie zintegrujecie go z modułem FIBARO? Dzięki jego funkcjonalności masz możliwość sterowania aż czterema źródłami światła i dopasowania ich do siebie. Pozbędziecie się niepotrzebnych pilotów i sterowników, a całość dopiszecie do scenariuszy ułożonych pod siebie. Dzięki niemu zyskacie możliwość informowania światłem o wystąpieniu zdarzeń, jakości powietrza, czy zagrożeniu. To Wy decydujecie!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/rgbw-controller/

Roller_Shutter_3_Left

Roller Shutter 3 – moduł sterowania bramami i roletami

Dzięki temu prostemu modułowi od FIBARO zyskacie możliwość zdecydowanie precyzyjniejszego sterowania bramami, zasłonami i roletami. Dokładniejsza kalibracja modułu umożliwia Wam np. ustawianie lamelek rolet, żaluzji czy skrzydeł bram w określonej pozycji dobranej do Waszych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie aby takie ustawienia zastosować np. do wybranych pór dnia czy dni tygodnia. Dodatkowo zyskujecie dokładny pomiar zużywanej energii i pełną kontrolę z aplikacji FIBARO.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/smart-roller-shutter/

HCL_Left

Home Center Lite – centralka inteligentnego domu Z-Wave

Home Center Lite to kompaktowa centralka sterująca urządzeniami inteligentnego domu od FIBARO dzięki protokołowi Z-Wave. Intuicyjny interfejs, dedykowana aplikacja, integracja z asystentami głosowymi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri umożliwia Wam pełną kontrolę nad systemem inteligentnego domu.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/home-center-lite/

HC2_Left_Black
HC2_Left

Home Center 2 – HUB smart home Z-Wave

Home Center 2 od FIBARO to mózg całego systemu inteligentnego domu. Oferuje Wam praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy systemu FIBARO i integracji ogromnej ilości urządzeń od innych dostawców. Obsługuje do 230 podłączonych urządzeń, oferuje szyfrowane połączenia i automatyczne backupy oraz dostęp z dedykowanego profilu i aplikacji. Możliwości konfiguracji i budowy scenariuszy są praktycznie nieograniczone. Dodatkowo nawet brak sygnału internetowego nie jest w stanie zakłócić jej działania, gdyż wszystkie urządzenia komunikują się z nią w protokole Z-Wave niezależnym od sygnału WiFi lub LAN.

Centrala występuje w dwóch kolorach, czarnym i srebrnym, co daje Wam możliwość dostosowania do designu pomieszczenia.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/home-center-2/

FIBARO_KeyFob_left

KeyFob – pilot zdalnego sterowania

Dzięki temu prostemu i pięknemu urządzeniu możecie sterować oświetleniem, muzyką, temperaturą, roletami i bramami oraz wszystkim, co tylko zostanie odpowiednio zaprogramowane. Sześć dotykowych przycisków daje Wam możliwość skonfigurowania 30 zróżnicowanych działań. Można więc bez problemu wywołać dowolną akcję czy scenariusz bez uruchamiania aplikacji.

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/keyfob/

The_Button_Left_1_105
The_Button_Left_1_107

The Button- manulany włącznik/wyłacznik urządzeń

Ten designerski przełącznik daj Wam możliwość przypisania 3 dowolnych akcji lub scenariuszy. Bez względu na to, czy będzie to aktywacja/deaktywacja urządzenia elektrycznego dołączonego do systemu inteligentnego domu FIBARO, realizacja przypisanego scenariusza czy wezwanie pomocy w sytuacji alarmowej, The Button zrealizuje powierzone zadanie.

Możliwość instalacji na dowolnej powierzchni oraz mnogość kolorów do wyboru umożliwią Wam dostosowanie do Waszych wnętrz i oczekiwań.

To Wy definiujecie rzeczywistość i jej funkcje!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/the-button/

Swipe_White_Left

Swipe – ramka na zdjęcia ze sterowaniem gestami

Swipe to kwintesencja estetyki i wizji FIBARO. Ta świetnie zaprojektowana pozornie zwykła ramka na Wasze ulubione zdjęcia, daje Wam ogromne możliwości sterowania inteligentnym domem. Rozpoznaje nie tylko proste, ale i złożone gesty, do których możecie przypisać dowolną akcję czy scenariusz z systemu Waszego smart domu. Jednym ruchem ręki możecie rozświetlać pomieszczenia, otwierać drzwi czy włączać odtwarzanie ulubionej muzyki.

Możliwość włożenia dowolnego zdjęcia, wybór zasilania oraz koloru daje spore możliwości personalizacji i dopasowania do Waszego gustu.

Od dziś Wasza przestrzeń jest na Wasze skinienie!

Więcej przeczytacie na stronie FIBARO: https://www.fibaro.com/pl/products/swipe/

fibaro_logo_Instalator_wertykalne

Skontaktujcie się z nami by uzyskać więcej informacji. Pomożemy Wam w doborze odpowiednich dla Was i Waszych projektów modułów, doradzimy w kwestii konfiguracji.

Jesteśmy certyfikowanym Instalatorem FIBARO dlatego oferujemy również usługę projektowania, montażu, konfiguracji i uruchomienia systemu domu inteligentnego FIBARO, ale takż integrację z innym urządzeniami.

Sprawdźcie nas!