Mues-Tec samrt mirror
fot. Mues-Tec
Mues-Tec smart cabinet front
fot. Mues-Tec

Doskonała rozrywka i inteligentna elektronika domowa są tak dobre, jak ich technologia. MUES-TEC nie chce pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego swoją główną działalność rozwija w centrali firmy w pobliżu Fuldy w Niemczech.

Projekty i produkty MUES-TEC rozwijane są w nie tylko przez dział R&D, ale także w kontakcie z Klientami i w odpowiedzi na ich oczekiwania. Jakość stanowi tu najwyższy priorytet. MUES-TEC współpracuje również z renomowanymi biurami architektonicznymi w całej Europie.

Każdy produkt MUES-TEC przekonuje wyrafinowaną technologią i innowacyjnym designem. Inteligentne lustra i telewizory w lustrach idealnie odnajdują się w przestrzeniach prywatnych, gastronomii, hotelarstwie oraz jako lustra reklamowe w Digital Signage.

FUTURE GLASS jest wyłącznym przedstawicielem i importerem MUES-TEC w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

Smart Spiegel (Touchscreen smart mirror) 3 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec
Smart Spiegel (Touchscreen smart mirror) 4 by Mues-Tec
fo. Mues-Tec
Smart Spiegel (Touchscreen smart mirror) 2 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec

LUSTRA INTELIGENTNE (SMART)

Lustra inteligentne łączy charakterystykę lustra wysokiej jakości z zaletami technicznymi komputera. Zakres funkcjonalności i wyświetlanych informacji można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb dzięki dostępowi do aplikacji z Google Play. Wtedy lustro smart staje się szytym na miarę inteligentnym przedmiotem, którego używać możesz tak, jak chcesz!

To Ty decydujesz!

Każde lustro inteligentne od MUES-TEC będzie nośnikiem dowolnych wybranych informacji i zaoferuje dostęp do danych o pogodzie, ruchu drogowym lub finansach. To lustro może jednak znacznie więcej! Może stać się bramą do systemu smart dom, monitoringu, czy audio. A to wszystko i wiele więcej dzięki multidotykowemu ekranowi FullHD, głośnikom, kamerce, WiFi, BT, LAN, HDMI, asystentowi głosowemu i certyfikatom IP65.

Produkty MUES-TEC z linii smart sprawdzą się również idealnie w przestrzeniach komercyjnych, jako nośniki reklam, punkty informacyjne czy wyposażenie ekskluzywnych hoteli. Przykłady można mnożyć.

Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły techniczne i cennik.

 

Smart Kuchen (Touchscreen smart front) 2 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec
Smart Kuchen (Touchscreen smart front) 3 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec
Smart Kuchen (Touchscreen smart front) 1 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec

INTELIGENTNY FRONT MEBLOWY (SMART)

Jeśli kiedykolwiek używaliście telefonu lub komputera przenośnego w kuchni, albo też brakuje Wam ulubionego serialu w trakcie gotowania, to to rozwiązanie jest idealne dla Was!

Inteligentny front meblowy zastąpi Wam multimedia, telewizor, panel sterowania systemem smart, a jednocześnie zostanie „zwykłym” szklanym frontem meblowym jeśli będzie wyłączony.

Każdy front meblowy MUES-TEC wyposażony jest w wysokiej jakości ekran multidotykowy LED w jakości obrazu FullHD, głośniki, kamerkę, BT, WiFi, LAN, HDMI i asystenta głosowego. Funkcjonalność dostosujemy do własnych potrzeb również za pomocą aplikacji dostępnych w Google Play.

Wystandaryzowany rozmiar frontu inteligentnego pozwala dopasować się bez zmiany zabudowy do większości współczesnych kuchni.

Czy to nie jest SMART?!

Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły techniczne i cennik.

Spiegel TV (mirror tv) 2 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec
Spiegel TV (mirror tv) 3 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec

TV W LUSTRZE

Jedno lustro – dwie funkcje. Podczas gdy lustro jest elementem dekoracyjnym z najwyższej półki idealnie wpisującym się w założenia projektu i podkreślającym wysublimowany design, zintegrowany z nim telewizor – po włączeniu – zapewnia najwyższy poziom rozrywki. Możliwość rozbudowania o Android Box lub Apple TV wychodzi naprzeciw najbardziej wysublimowanym potrzebom Klientów i wprowadza rozwiązania SMART zupełnie innej jakości.

W trybie wyłączenia ekran telewizora pozostaje całkowicie niewidoczny, a po uruchomieniu zapewnia obraz niezaburzony dodatkową warstwą szkła. Pod względem rozmiaru tafli lustra i umieszczenia telewizora, asortyment jest w pełni dostosowywany do potrzeb Klientów i zamysłów Projektantów. To sprawia, że ​​każdy telewizor w lustrze odróżnia się od innych rozwiązań, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Rahmen TV (frame tv) 1 by Mues-tec
fot. Mues-Tec
Rahmen TV (frame tv) 2 by Mues-tec
fot. Mues-Tec

TV W RAMIE

Lustrzany telewizor z ramą to centrum rozrywki, świetny element prezentacji biznesowej czy komercyjnej i atrakcyjne rozwiązanie przykuwające wzrok, gdziekolwiek zostanie umieszczone.

W rozwiązaniu MUES-TEC, telewizor ukryty zostaje za wysokiej jakości szkłem lustrzanym. Wyłączony, przekształca się w luksusowe lustro umieszczone w dowolnej wybranej przez Klienta ramie – jej dobór ogranicza jedynie wyobraźnia i projekt wnętrza. Po włączeniu, ukazuje nam się jasny ekran LED o szerokim kącie widzenia zapewniający doskonały obraz.

Również to rozwiązanie możemy wzbogacić o Apple Tv lub Android Tv, dzięki czemu zyskamy dostęp do nieograniczonych zasobów Internetu i platform streamingowych. Takie połączenie idealnie pisze się w nieco bardziej klasyczne wnętrze i podkreśli gust właściciela.

Bad TV (Bathroom Tv) 1 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec
Bad TV (Bathroom Tv) 2 by Mues-Tec
fot. Mues-Tec

TV ŁAZIENKOWE WODOODPORNE

Telewizor łazienkowy to rozwiązanie dla tych, którzy lubią oglądać telewizję w wannie lub pod prysznicem. Produkt MUES-TEC został opracowany specjalnie do użytku w pomieszczeniach o podniesionym poziomem wilgoci, pary i ciepła.

Niezależnie od tego, czy  będzie to wersja w ramie ze stali nierdzewnej, szczotkowanej, polerowanej, czy akrylowej w wybranym kolorze, łazienkowy telewizor firmy MUES-TEC gwarantuje niespotykany poziom rozrywki i relaksu.

A to wszystko zamknięte w wodoodpornej obudowie z wodoodpornym pilotem w zestawie.

Teraz już nie musisz z niczego rezygnować!

Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegóły techniczne i cennik.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY DOMOWEJ MUES-TEC I ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ.
JESTEŚMY W STANIE W KRÓTKIM CZASIE ZREALIZOWAĆ KAŻDE ZAMÓWIENIE Z OFERTY MUES-TEC I DOSTARCZYĆ JE POD DOWOLNY ADRES W POLSCE I NA ŚWIECIE.
SPRAWDŹCIE NAS!
https://youtu.be/TgAScxBmjUI