Zobacz, co u nas
Facebook

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą, której celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii w obszary dotąd zarezerwowane dla tradycyjnych rozwiązań w dziedzinie designu i wyposażenia wnętrz.

Naszym Partnerom i Klientom możemy zaproponować mnóstwo rozwiązań wprowadzających pomieszczenia prywatne, ale i komercyjne czy publiczne, na wyższy poziom – poziom SMART. Współpracujemy z wieloma prestiżowymi dostawcami i firmami zajmującymi się kreowaniem unikalnych, pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Dzięki naszym produktom zaskoczysz wszystkich unikalnymi i przyciągającymi wzrok rozwiązaniami.

Zapewniamy dogodne warunki współpracy, ciągłe poszerzanie oferty o kolejne produkty, wsparcie przed i po zakupowe, a także darmowe szkolenia.

Nasza oferta stale się powiększa. Warto wspomnieć, że jesteśmy wyłącznym importerem i głównym dystrybutorem rozwiązań niemieckiej firmy MUES-TEC na Polskę. Od maja 2019 jesteśmy również certyfikowanym przedstawicielem FIBARO.

Jeśli, tak jak my, uważasz, że standard to za mało…, skontaktuj się z nami i pozwól nam uczynić Twoje mieszkanie, dom, biuro, sklep i… życie odrobinę ciekawszym i bardziej SMART. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i sprawdzenia nas.

FUTURE GLASS

Tel.: +48 512 876 897

Email: biuro@futureglass.pl

FB: https://www.facebook.com/futureglasspolska/

NIP: 789 154 21 13

REGON: 368704380

Adres: Ul. Zawodzie 1A/1U, 62-300 Września