Siemens SimlyLease

SimplyLease jest usługą leasingu operacyjnego oferowaną przez SIEMENS FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – międzynarodowego dostawcę usług finansowych, będącego częścią koncernu Siemens AG.

SIEMENS FINANCE obecne jest na polskim rynku od 1999 roku. W ciągu tych lat działalności sfinansowało kilkadziesiąt inwestycji o wartości kilkunastu miliardów złotych w kluczowych sektorach polskiej gospodarki.

FUTURE GLASS jest certyfikowanym partnerem SIEMENS FINANCE.

Pozwól nam pomóc Ci w wyleasingowaniu naszego asortymentu. Obiecujemy, że całość nie zajmie więcej niż klika minut.

Więcej informacji o usłudze SimplyLease oferowanej przez Siemens Finance znajdziesz na stronie www.simplylease.pl

baner Siemens Finance SimplyLease

Dlaczego leasing operacyjny?

Leasing to nowoczesny sposób finansowania inwestycji w Twojej firmie. Dzięki tej usłudze nie musisz dysponować dużą kwotą środków własnych, aby zakupić sprzęt, którego potrzebujesz. Jest on finansowany przez leasingodawcę (Siemens Finance), a Ty możesz z niego korzystać, płacąc jedynie ustalone wcześniej raty leasingowe. Opłata początkowa oraz cała rata leasingowa stanowią koszt uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy leasingu możesz wykupić przedmiot leasingu, najczęściej za minimalną wartość, np. 1%. Simply lease pozwala na sfinansowanie zakupów urządzeń pomijanych w zwykłym leasingu finansowym – większość produktów w naszej ofercie może zostać w ten sposób zakupiona.

Warunki leasingu:

  • Leasing operacyjny obejmuje sprzęt o wartości od 1000 do 20000 zł netto
  • Waluta finansowania – polski złoty (PLN)
  • Stała stopa procentowa – wysokość raty leasingu nie ulegnie zmianie przez cały okres trwania umowy
  • Opłata wstępna w wysokości od 0% do 30%
  • Opłata manipulacyjna za przygotowanie umowy do 5% wartości sprzętu netto
  • Okres leasingu od 18 do 60 miesięcy w zależności od środka trwałego
  • Wartość wykupu – ustalana w momencie zawierania umowy
  • Decyzja o udzieleniu leasingu w 15 minut

Pomoc i pytania

Poinformuj nas w trakcie kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany\a leasingiem naszych produktów. Załatwimy wszystkie formalności za Ciebie.

Możesz skorzystać z chatu on-line lub zamówić bezpłatną rozmowę telefoniczną z Konsultantem na stronie: www.simplylease.pl.

Do Twojej dyspozycji oddaliśmy także infolinię działającą pod numerem (22) 300 18 02 (opłata wg taryfy operatora). Biuro Obsługi Klienta pracuje przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-23. Po godzinach pracy Biura, możesz zostawić wiadomość na czacie lub wysłać e-mail na adres: simplylease.pl@siemens.com – skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.