Front SMART

Zastanowić by się można, czego jeszcze nie powiedziano o frontach meblowych. Czy standard i zróżnicowanie designu w tym wypadku to wszystko, na co można liczyć? Czy front musi po prostu tylko ładnie wyglądać i zaspokajać poczucie estetyki? A może jednak mógłby przy tym spełniać wiele różnych funkcji. Czytacie czasem przepisy online będąc w kuchni, a może słuchacie muzyki ze smartfona gotując? Chcielibyście oglądać TV wykonując codzienne kuchenne czynności, ale niestety nie macie gdzie telewizora umieścić?

My mamy rozwiązanie, które zaspokoi Wasze potrzeby i ułatwi codzienne czynności!
Przedstawiamy multimedialny dotykowy front kuchenny SMART.

Każdy nasz front wyposażony m.in. w ekran dotykowy Full HD o średnicy 21,5″, głośniki, kamerkę, mikrofon, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. Do tego w każdym z nich znajdziemy system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy. Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Front wyposażony jest w stabilny system Android 8, co pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play. W stanie czuwania lub jako wyłączony, prezentuje się jak nowoczesny szklany front kuchenny – czarny lub lustrzany. W momencie włączenia wyświetlacza staje się multimedialnym sprzętem “all-in-on”, nie przestając jednocześnie spełniać swojej podstawowej roli.

Front SMART może być zarówno multimedialnym centrum rozrywki, jak i radiem internetowym, odtwarzaczem muzyki, książką z przepisami, oknem na treści multimedialne w internecie, odtwarzaczem ulubionych seriali etc. Ale to nie wszystko! Dzięki możliwości zainstalowania apek od wiodących producentów rozwiązań dla inteligentnych domów (np. Fibaro), front stanie się centrum sterowania SMART domem! Czy nie byłoby fajnie móc otworzyć bramę czy odebrać videodomofon, bez opuszczania kuchni? Nasz produkt odnajdzie się także świetnie w zastosowaniach komercyjnych.

Front SMART z ekranem dotykowym 21,5″ ma orientację poziomą i wielkość 455mm x 594mm x 19mm(38mm) oraz do wyboru wybarwienie szkła w kolorze czarnym lub srebrnym (lustrzanym).