Lustra SMART

Lustro dotykowe typu SMART (smart mirror) to najnowocześniejszy produkt z pogranicza hifi i inteligentnego domu. Każde nasze lustro wyposażone jest w ekran Full Hd  o przekątnej od 13,3″ do 42″, głośniki stereo, kamerkę, dwa mikrofony, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. W każdym lustrze znajdziemy też system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy.

Czy to nie jest SMART?!

Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Sprzęt wyposażony jest w system Android, co pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play. To Ty tutaj rządzisz!
Urządzenie w stanie czuwania lub  wyłączenia, prezentuje się jak nowoczesne lustro. Jego aktywacja zmienia jednak wszystko! W jednej chwili staje się multimedialnym i nieszablonowym sprzętem mogącym pełnić zróżnicowane funkcje. Lustro SMART będzie wspaniałym elementem wystroju wnętrza, który podkreśli wyjątkowość projektu i otwartość na nowoczesne rozwiązania. Może być także jednym z elementów sterowania elementami inteligentnego domu poprzez apki wiodących producentów rozwiązań SMART (np. Fibaro) lub elementem zaawansowanej sieci SMART dzięki modułowi Zigbee. Z powodzeniem można go użyć także jako nośnika treści reklamowych w specjalistycznych gabinetach, salonach czy sklepach, czy po prostu serwera multimediów do Waszych pomieszczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach i możliwościach naszego sprzętu? Skorzystaj z Messengera albo formularza kontaktowego. Zawsze możesz także o prostu do nas zadzwonić 🙂 Zapraszamy
Nasz oferta obejmuje obecnie lustra o wielu kształtach, wielkościach tafli szkła i samego ekranu. Zapytaj nas o szczegóły.