Kontakt

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą, której celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii w obszary dotąd zarezerwowane dla tradycyjnych rozwiązań w dziedzinie designu i wyposażenia wnętrz.

Naszym Partnerom i Klientom możemy zaproponować mnóstwo rozwiązań wprowadzających pomieszczenia prywatne, ale i komercyjne czy publiczne, na wyższy poziom – poziom SMART. Współpracujemy z wieloma prestiżowymi dostawcami i firmami zajmującymi się kreowaniem unikalnych, pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. SMART dom, biuro czy budynek nie musi być skomplikowany i nakładochłonny. W końcu SMART oznacza również prostotę, ale bez odrywania jej od najwyższych standardów estetycznych.

Podjęliśmy już współpracę z kilkoma prestiżowymi biurami architektonicznymi, deweloperami, producentami mebli, centrami wystawienniczymi i firmami z branży SMART technologies. Mamy jednak apetyt na więcej, bo wierzymy, że przyszłość należy do rozwiązań SMART.

Jeśli, tak jak my, uważasz, że standard to za mało, skontaktuj się z nami i pozwól nam uczynić Twoje mieszkanie, dom, biuro, sklep i… życie odrobinę ciekawszym i bardziej SMART. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i sprawdzenia nas.

A jeśli jesteś Architektem, Projektantką/em, Dekoratorką\em Wnętrz, masz sklep z pasującym asortymentem, Showroom lub Centrum Wystawowe, zajmujesz się systemami SMART i chcesz trzymać rękę na pulsie najnowocześniejszych technologii SMART w designie, skontaktuj się z nami. 

Dzięki naszym produktom zaskoczysz swoich Klientów unikalnymi i przyciągającymi wzrok rozwiązaniami, a my zapewnimy Partnerom dogodne warunki współpracy, ciągłe poszerzanie oferty o kolejne produkty, wsparcie przed i po zakupowe, a także darmowe szkolenia. Z przyjemnością poświęcimy czas na spotkanie i zaprezentowanie naszych rozwiązań na żywo. Odpowiemy także na wszystkie pytania techniczne, przybliżymy szczegóły i detale. Jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z nami, jak i naszymi Partnerami.

Nasze produkty można zamówić m.in. w:

 

Cosmo House

Adres: ul. Ks. S. Sobczaka 1, 62-200 Gniezno

Tel: +48 668 358 560

Email: biuro@cosmo-house.pl

WWW: http://cosmo-house.pl

 

Domatic

Adres: ul. Zwycięska 20A/109, 53-033 Wrocław

Tel: +48 604 708 385;

Email: kontakt@domatic.org

WWW: https://domatic.org/

 

Joker Decor

Adres: WGRO, ul. Franowo 1, 61-302 Poznań

Tel: 602 356 750

Email: jokerdecor@gmail.com

 

Kuchnie Atelier

Adres: ul. Żołnierzy 2 Armii 30-40, 65-936 Zielona Góra

Tel: 515 356 662

Email: atelier@atelierkuchnie.pl

WWW: http://www.atelierkuchnie.pl

 

Modul-Top

Adres: ul. Kostrogaj 5, 09-400 Płock

Tel: 606 378 405

Email: biuro@modultop.pl

WWW: http://modultop.pl/

 

Neuro House

Adres: ul. Piłsudskiego 1A, 70-001 Szczecin

Tel: 602 440 044;

Email: k.ziolkowski@neuronhouse.pl

WWW: https://neuronhouse.pl/

 

UVEG

Adres: ul. Wileńska 51, 05-200 Wołomin

Email: centrum@uveg.pl

WWW: http://uveg.pl/

 

Wkróce kolejni Partnerzy zagoszczą na tej liście. A póki co, poszukujemy kolejnych firm chcących podjąć z nami współpracę w charakterze dystrybutorów regionalnych i lokalnych. Dołacz do nas i bądź SMART!