Lustra SMART

Lustro dotykowe typu SMART to najnowoczesniejszy produkt z pogranicza hifi i smartdomu. Każde nasze lustro wyposażone jest w matrycę LED o Full HD o przekątnej dotykowego ekranu od 13,3″ do 42″, głośniki stereo, wbudowaną i niewidoczną kamerkę, dwa mikrofony, łączność LAN, WiFi, Bluetooth oraz złącze USB. Do tego, w każdym lustrze znajdziemy system rozpoznawania mowy i czujnik zbliżeniowy.

Czy to nie jest SMART?!

Peryferia zredukowaliśmy do minimum, a do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie apki. Sprzęt wyposażony jest w system Android, co pozwoli nam zainstalować dowolną aplikację z Google Play. To Ty tutaj rządzisz!
Urządzenie w stanie czuwania lub  wyłączenia, prezentuje się jak nowoczesne lustro. Jego aktywacja zmienia jednak wszystko! W jednej chwili staje się multimedialnym i nieszablonowym gadżetem mogącym pełnić zróżnicowane funkcje. Lustro SMART będzie wspaniałym elementem wystroju wnętrza, który podkreśli wyjątkowość projektu i otwartość na nowoczesne rozwiązania. Może być także jednym z elementów sterowania elementami inteligentnego domu poprzez apki wiodących producentów rozwiązań SMART (np.Somfy czy Fibaro) lub elementem zaawansowanej sieci SMART dzięki modułowi Zigbee. Z powodzeniem można go użyć także jako nośnika treści reklamowych w specjalistycznych gabinetach, salonach czy sklepach. A to tylko najbardziej oczywiste zastosowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach i możliwościach naszego sprzętu? Skorzystaj z Messengera albo formularza kontaktowego. Zawsze możesz także o prostu do nas zadzwonić 🙂 Zapraszamy

Nasz oferta obejmuje obecnie lustra o wielu kształtach, wielkościach tafli szkła i samego ekranu. Zapytaj nas o szczegóły.