SYSTEMY DOSTĘPU

ELEKTRONICZNE SYSTEMY DOSTĘPU

Postęp technologiczny i zmiany perspektywy powodowane sytuacją zewnętrzną umożliwiają zupełnie nowe podejście do kwestii zabezpieczeń i dostępu do obiektów. W czasach pandemii i daleko idących zmian społecznych nowoczesne systemy dostępowe rozwiązują wiele problemów i mogą zapewniać dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki nim jesteśmy w stanie otworzyć zdalnie drzwi do mieszkania na drugim końcu świata, umożliwić dostęp naszym Klientom do wyznaczonych przestrzeni lub wynajmowanych apartamentów zwykłym smsem bez konieczności spotkania, lub też uniemożliwić wejście do naszego obiektu osobie z podwyższoną temperaturą dzięki powiązaniu zamków z systemami pomiaru temperatury. Technologia umożliwia nam to wszystko, a Future Glass ma odpowiednie narzędzia do wdrożenia.

Zaufajcie nam i pozwólcie ułatwić sobie życie.

 

tesa
hikvision terminal

SYSTEMY DOSTĘPOWE Z POMIAREM TEMPERATURY

Pandemia wymusiła zmianę podejścia w wielu kwestiach. Jedną z nich jest eliminowanie potencjalnych zagrożeń na wczesnym etapie. Życzylibyśmy sobie, by tego typu rozwiązania nie były potrzebne, ale rzeczywistość pisze inne scenariusze.

W obecnych czasach niezbędne dla utrzymania działalności firmy jest zachowanie dystansu i upewnienie się, że osoby pracujące lub odwiedzające Twoją firmę są zdrowe. Gorączka jest jednym z najpowszechniejszych symptomów choroby, a jej wykrycie poprzez odpowiedni sprzęt i uniemożliwienie dostępu, redukuje zagrożenie rozprzestrzenieniem wirusa.

Tobie i Twojej firmie możemy zaoferować systemy automatycznego monitoringu temperatury połączone z systemami dostępu do obiektu. Dzięki temu nikt o podwyższonej temperaturze ciała nie uzyska dostępu. Możemy zaproponować integrację z obecnymi systemami dostępu lub zaproponować rozwiązanie alternatywne. System może również przypominać o braku maseczki ochronnej, która obowiązuje w czasach pandemii.

Zapytaj nas o ofertę.