Vitrea

VITREA

Vitrea oferuje swoim Klientom eleganckie i stylowe rozwiązania inteligentnego sterowania domem lub biurem, czy hotelem dzięki pięknie zaprojektowanym, szklanym i dotykowym przełącznikom elektrycznym. Linia produktów Vitrea jest wyjątkowym połączeniem inteligentnej technologii dotykowej i niepowtarzalnego wzornictwa. Dzięki temu, wprowadza do projektowanej przestrzeni funkcjonalność z najwyższej półki jak i estetykę.

Vitrea to marka premium, jeśli chodzi o design przełączników do systemów SMART. Dodatkowo Producent oferuje możliwość pełnej personalizacji – od wyboru koloru spośród pełnej palety kolorów RAL, układu i ilości przełączników po możliwość naniesienia dowolnej grafiki. Przełączniki można ozdobić nawet kryształkami Svarowskiego, aby dodać swojemu wnętrzu jeszcze więcej luksusu. Do wyboru mamy kilka serii przełączników:

  • VTouch Classic – Oferują one szeroką gamę rozwiązań kontroli domu lub biura. Są to przełączniki światła, jak również ściemniacze, przełączniki do żaluzji i rolet, elektryczne podgrzewacze wody, dzwonki i inne. Szklane, eleganckie i dotykowe przełączniki elektryczne Vitrea są dostępne w wielu modnych kolorach. Wyjątkowe połączenie inteligentnej technologii dotykowej i nowatorskiego wzornictwa, tworzą wspaniałą atmosferę wyrafinowania w każdej przestrzeni domu i biura.
  • VTouch Pro – jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Bezprzewodowy system inteligentnego sterowaniaVTouch Pro jest wizytówką Vitrea w dziedzinie innowacji. Ten bezprzewodowy system inteligentnego domu opiera się na szklanych, dotykowych klawiaturach przełączników VTouch Classic, zintegrowanych z technologią ARANET, aby zapewnić pełną kontrolę wszystkich przełączników w domu lub biurze. Bezprzewodowy i inteligentny system VTouch Pro nie wymaga specjalnego przygotowania lub planowania. Instalacja systemu możliwa jest w dotychczasowej infrastrukturze elektrycznej, bez konieczności przygotowania dużej szafy elektrycznej. VTouch Pro to autonomiczny, bezprzewodowy system inteligentnego domu, który jest prosty i łatwy w instalacji.
  • VTouch Plus – Ta seria charakteryzuje się szykownym i nowoczesnym wzornictwem komponentów do systemów „inteligentny dom”. Szklane przełączniki są w pełni kompatybilne z wiodącymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Control 4, Crestron, Lutron, RTI i Vantage. Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy systemami inteligentnego domu i naszymi eleganckimi, szklanymi przełącznikami oferuje następujące możliwości integracji: Identyfikacja światła LED: systemy inteligentnego domu mogą w pełni kontrolować i sygnalizować szereg opcji każdego przycisku dotykowego, takich jak on/off/slow blink/fast blink. Komunikacja i personalizacja: możliwość skonfigurowania poleceń przypisanych do każdego z dotykowych przycisków i konkretnych gestów: press/ release/ short press/ long press/double press.
  • VTouch KNX – to nowoczesne i eleganckie przełączniki, kompatybilne z dowolnymi systemami standardu KNX, w tym Schneider, Siemens, Hager, ABB, i innymi. Zaprojektowane zgodnie z dotychczasowym wzornictwem Vitrea, VTouch KNX jest kolejnym przykładem przywiązania do ekskluzywnej elegancji , przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Z przełącznikami VTouch KNX architekci, projektanci wnętrz, wykonawcy oraz inwestorzy mogą wybrać inteligentną instalację sterowania w oparciu o standard KNX, zachowując jednocześnie klasyczny i elegancki design wnętrza.Przełączniki mogą być również zastosowane do rozbudowy istniejącego systemu sterowania KNX, wprowadzając do Twojego wnętrza elegancję i nowoczesny design.
  • VTouch Max – wyobraź sobie połączenie prostoty, designu, funkcjonalności i precyzji, a wszystko to doskonale komponujące się w przestrzeni domu, biura lub hotelu, o którym zawsze marzyłeś. Możesz mieć to wszystko dzięki najnowszej serii Vitrea VMax All-in-One. VMax to kompletny, przewodowy system inteligentnego domu, który łączy najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania technologiczne w branży, aby zmienić nasz sposób korzystania z automatyki domowej. To innowacyjne rozwiązanie jest idealne dla nowych inwestycji, ponieważ jest proste w instalacji oraz oferuje olbrzymią elastyczność. Główny kontroler VMax zawiera 16 wyjść do oświetlenia i rolet, a także ściemniaczy, wejścia czujników i złącze IP (dla aplikacji i konfiguracji). Istnieje również możliwość integracji VMax z zewnętrznymi systemami inteligentnego domu, takimi jak RTI, Control4, Crestron, Somfy i innymi (komunikacja przez złącza RS-232/RS-485).
Zachęcamy do kontaktu – zapytaj nas o szczegóły, poproś o wycenę czy ulotki. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

VITREA VHOTEL

Wiodący inteligentny system domowy dla hoteli

System inteligentny VHotel został starannie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom współczesnych
hoteli. Niezależnie od tego, czy hotel jest nowo wybudowany, czy poddawany renowacji, system Vitrea zapewnia uniwersalne rozwiązanie obejmujące eleganckie szklane przyciski dotykowe, sterowanie automatycznym termostatem, scenariusze DND / MUR, scenariusze z jednym dotknięciem dla scen klimatycznych w pokojach gościnnych i unikalny algorytm obecności w pokoju, który umożliwia niezawodną kontrolę jakości i energii w zarządzaniu każdym pokojem i całym hotelem.

Zapytaj nas o szczegóły i dowiedz się, co możemy zaproponować Twojej Inwestycji.