Zobacz, co u nas
Facebook
Future Glass logo
Future Glass smart mirror
fot. Future Glass

Inteligentne lustra i fronty meblowe to najnowocześniejsze produkt z pogranicza hifi i inteligentnego domu. Umożliwiają wprowadzenie treści multimedialnych i obsługi funkcji domu inteligentnego do każdej przestrzeni, a jednocześnie spełniają swoje pierwotne funkcje jako lustra lub fronty meblowe.

Czy to nie jest SMART?!

Do sterowania wystarczy nam głos, dotyk i odpowiednie aplikacje. Sprzęt wyposażony jest w system Android, co pozwoli nam zainstalować dowolną apkę z Google Play.

Za pomocą naszych rozwiązań otworzysz bramę, odbierzesz email, sprawdzisz pogodę lub wydasz komendy Twoim inteligentnym urządzeniom.

To Ty tutaj rządzisz!

Lustro inteligentne 21,5"
fot. Future Glass
Lustro inteligentne 15,6" okrągłe
fot. Future Glass
Lustro inteligentne 15,6" integracja z SATEL
fot. Future Glass

Dlaczego nasze produkty są tak dobre?

Szczycimy się tym, że jesteśmy pionierami w branży responsywnych luster smart w Polsce. Od innych wyglądających podobnie rozwiązań odróżnia nas to, że nasze produkty wyświetlają kontent wybrany przez Ciebie, a nie zaprogramowany z góry. Otwarty system Android zapewnia pełną interakcję.

To Ty decydujesz, co, jak ma być prezentowane i do czego poza podstawowymi funkcjami ma służyć lustro lub front. Nie ma znaczenia, czy zastosujesz je: w łazience do śledzenia najnowszych trendów w makeupie czy też kursów giełdowych; w kuchni gdzie będziesz kontynuować oglądanie ulubionego serialu lub zgłębiać sekrety gotowania; czy też w korytarzu do przejrzenia się i sterowania systemem domu inteligentnego. Ogranicza Cię jedynie własna inwencja. Każdy z naszych produktów jest kompletnym rozwiązaniem multimedialnym dla Twojego wnętrza.

Wyposażenie każdego elementu obejmuje:

  • Multidotykowy ekran FullHD wielkości od 13,3″ do 43″
  • Zróżnicowaną wielkość tafli szkła i kształtu
  • Głośniki stereo i mikrofon
  • Kamerkę 8Mp z fizycznym wyłącznikiem
  • Złącza: USB, LAN, HDMI
  • Transmisję danych poprzez WiFi i Bluetooth
  • Sterowanie głosem
  • Możliwość instalacji dowolnych aplikacji z Google Play

Nasze produkty możecie beż żadnego problemu zastosować w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności (łazienki, kuchnie) lub wręcz z dużą ilością wody (baseny, spa etc) ze względu na certyfikat IP65, który każdy z egzemplarzy posiada. Dzięki temu nawet frontowi meblowemu nie jest straszne zaparowanie i zachlapanie. Poza tym dzięki możliwości instalacji dowolnej aplikacji z Google Play, lustro zastąpi zwykły ekran tabletu do sterowania inteligentnym domem, jednocześnie zostając lustrem czy frontem.

Czy to nie jest smart?

Pozwólcie nam zatem uczynić wykonywanie codziennych czynności trochę przyjemniejszymi oraz wypełnić wnętrza najnowszą technologią.

Napiszcie, zadzwońcie po więcej informacji i ofertę.