TV W RAMIE

Telewizor zamknięty w ramie zdążył już pojawić się na rynku audio video. Ale co w wypadku telewizora ze znikającym w lustrze ekranem?

Lustrzany telewizor z ramą stanie się centrum rozrywki, świetny element prezentacji biznesowej czy komercyjnej i uatrakcyjni każde wnętrze, bez względu na jego charakter.

W propozycji od niemieckiego MUES-TEC, telewizor ukryty zostaje za wysokiej jakości szkłem lustrzanym. automaty online Wyłączony, przekształca się w luksusowe lustro umieszczone w dowolnej wybranej przez Ciebie ramie – jej dobór ogranicza jedynie wyobraźnia i projekt wnętrza. Po włączeniu, ukazuje nam się jasny ekran LED o szerokim kącie widzenia zapewniający doskonały obraz.

Również to rozwiązanie możemy wzbogacić o Apple Tv lub Android Tv, dzięki czemu zyskasz dostęp do nieograniczonych zasobów Internetu i platform streamingowych. Takie połączenie idealnie pisze się w nieco bardziej klasyczne wnętrze i podkreśli gust właściciela. eurojackpot zakłady online

Czy to nie jest smart?

frame tv

Interesują Cię produkty MUES-TEC i ich niespotykane funkcje? To świetnie się składa, bo lepiej trudno trafić. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy w kwestii doboru, montażu i uruchomienia.

Zaufaj wyłącznemu importerowi MUES-TEC na Polskę.