LUSTRO SMART

Lustro inteligentne to nic innego, jak połączenie lustra wysokiej jakości z możliwościami, jakie daje tablet lub komputer. Nie rezygnujesz zatem z podstawowej funkcjonalności, a dodatkowo zyskujesz bramę do cyfrowego świata. Samodzielnie decydujesz o tym, co ma być wyświetlane i do czego chcesz mieć dostęp. Pulpit organizujesz według własnego uznania dzięki personalizowanym przyciskom i aplikacjom z Google Play. Wszystkim zarządzasz w najbardziej intuicyjny ze sposobów – dotykiem.

To lustro ma odzwierciedlać Ciebie i być takie, jak sobie życzysz. To Ty decydujesz!

Mues-Tec smart mirror makeup

Każde lustro inteligentne od MUES-TEC jest nośnikiem dowolnych, wybranych przez Ciebie, informacji i oferuje dostęp do danych o pogodzie, ruchu drogowym lub finansach. Może jednak znacznie więcej! Jeśli sobie tego życzysz stanie się bramą do systemu smart dom, monitoringu, czy audio. A to wszystko i wiele więcej dzięki multidotykowemu ekranowi FullHD, głośnikom stereo, kamerce, WiFi, BT, LAN, HDMI, asystentowi głosowemu i certyfikatom wodoodporności IP65, dzięki czemu zamontujesz je np. w łazience bez obawy o trwałość.

Codzienne czynności nie muszą już odbywać się w ciszy lub przy akompaniamencie muzyki ze smartfona. Włącz ulubiony serial, nagraj coś na social media, poleć asystentowi głosowemu zająć się oświetleniem i roletami. Lub po prostu ciesz się wysmakowanym produktem z ogromnym potencjałem. Decyduj, zmieniaj i ustawiaj jak chcesz. To Ty tutaj rządzisz!

Mues-Tec smart mirror makeup

Produkty MUES-TEC z linii smart to jednak nie tylko produkty kierowane do Klientów prywatnych. Równie dobrze sprawdzają się  w przestrzeniach komercyjnych, jako nośniki reklam, punkty informacyjne czy wyposażenie ekskluzywnych hoteli. Mogą stanowić wyposażenie pokoju hotelowego, dzięki któremu Klient złoży zamówienie lub zarezerwuje wizytę w spa. Sprawdzą się jako wirtualna recepcja w poczekalni gabinetu, na której nie dość, że uda się zarezerwować kolejną wizytę, to będzie można także zająć dzieci najnowszymi bajkami. Lustro może też posłużyć jako ekskluzywny monitor do wyświetlania treści reklamowych czy najnowszego projektu, a po wyłączeniu stanowić będzie ekskluzywny element dekoracyjny. Przykłady można mnożyć. Ograniczeniem jest tylko kreatywność.

Mues-Tec smart mirror man

Interesują Cię produkty MUES-TEC i ich niespotykane funkcje? To świetnie się składa, bo to najlepszy adres. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy w kwestii doboru, montażu i uruchomienia.

Zaufaj wyłącznemu importerowi MUES-TEC na Polskę.