Tv w lustrze

Jedno lustro – dwie funkcje. Podczas gdy lustro jest elementem dekoracyjnym z najwyższej półki idealnie wpisującym się w założenia projektu i podkreślającym wysublimowany design, zintegrowany z nim telewizor – po włączeniu – zapewnia najwyższy poziom rozrywki. Możliwość rozbudowania o Android Box lub Apple TV wychodzi naprzeciw najbardziej wysublimowanym potrzebom Klientów i wprowadza rozwiązania SMART zupełnie innej jakości.

Mues-Tec mirror TV

W trybie wyłączenia ekran telewizora pozostaje całkowicie niewidoczny, a po uruchomieniu zapewnia obraz niezaburzony dodatkową warstwą szkła. Pod względem rozmiaru tafli lustra i umieszczenia telewizora, asortyment jest w pełni dostosowywany do potrzeb Klientów i zamysłów Projektantów. To sprawia, że ​​każdy telewizor w lustrze odróżnia się od innych rozwiązań, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Mues-Tec mirror TV bathroom

Telewizor w lustrze nie musi być jednak powtarzalny. Może być dokładnie taki, jak sobie tego życzysz, czyli „skrojony na miarę”, customowy. Wybierz z kilku dostępnych typów i wybarwień szkła, określ czy ekran ma być widoczny po wyłączeniu czy też nie. Dobierz typ telewizora – masz swoją ulubioną markę, czy może potrzebujesz telewizora wodoodpornego? Zdecyduj, czy chcesz, aby lustro miało podświetlenie LED, a może podgrzewanie tafli, by szybko odparowywać? Możliwości konfiguracji jest bardzo wiele, a Mues-Tec zapewni profesjonalne wykonanie projektu. Sprawdź nas!

Mues-Tec mirror TV

Interesują Cię produkty MUES-TEC i ich niespotykane funkcje? To świetnie się składa, bo to najlepszy adres. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy w kwestii doboru, montażu i uruchomienia.

Zaufaj wyłącznemu importerowi MUES-TEC na Polskę.