TEDEE by GERDA

Zamek elektroniczny Tedee to jedno z najbardziej wysublimowanych rozwiązań tego typu na rynku. Za projektem stoją lata ciężkiej pracy polskich inżynierów i projektantów, a efekt jest wspaniały. Nowoczesna, minimalistyczna i elegancka forma cylindra zamka nawiązuje do najlepszy na rynku. Jednak nie samym designem człowiek żyje. Tutaj liczy się również funkcjonalność, a tej Tedee’emu nie brakuje.

Przedstawmy zatem poszczególne części składające się na ten inteligentny zestaw.

zamontowany zamek tedee

ZAMEK ELEKTRONICZNY

Ten element jest najważniejszą częścią systemu zamka inteligentnego Tedee. Zawiera całą elektronikę umożliwiającą sterowanie zamkiem. A to realizować można na kilka sposobów: mechanicznie (dzięki kluczowi), ręcznie (poprzez przekręcenie zamka), automatycznie przez wciśnięcie środka białej obudowy, zdalnie z aplikacji na iOS lub Android, ale także na odległość dzięki akcesoryjnej bramce wifi.

Projektancie pomyśleli również o bezproblemowym zasilaniu zamka. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi przez co najmniej 6 miesięcy nie musisz się martwić o stan baterii. Zresztą zawsze możesz go sprawdzić w dedykowanej aplikacji, a sam zamek wyśle Ci powiadomienie o potrzebie ładowania.

Czy to nie jest smart?

tedee zamek

MODUŁOWA WKŁADKA

Modułowa wkłada zamka stanowi element odpowiedzialny za bezpieczeństwo Twojego domu lub mieszkania. Nie może być zatem słabym ogniwem. 30 lat doświadczeń Gerdy na rynku pozwoliło na stworzenie modułowej wkładki, którą świetnie pasuje do projektu inteligentnego zamka.

Modułowa budowa pozwala na dostosowanie długości wkładki do tej, jaką już posiadasz. Atestowanie zamka w 6 klasie zabezpieczeń, możliwość dorobienia klucza tylko poprzez igerda.pl na podstawie unikalnego dołączonego z zestawem kodu, pozwala Ci spać spokojnie.

tedee wkładka zamka

ZDALNY DOSTĘP

Bramka wifi lub też wifi/bt bridge, to nic innego jak element odpowiedzialny za komunikacją pomiędzy Twoim smartfonem lub tabletem a zamkiem, kiedy jesteś poza zasięgiem jego sygnału bluetooth.

Dzięki temu małemu urządzeniu, otworzysz zdalnie drzwi będąc nawet na drugim końcu świata. A co równie ważne, sprawdzisz czy są one aby na pewno zamknięte po wyjściu. Status zamka i ostatnie wydarzenia sprawdzisz na darmowej aplikacji na iOS lub Android, a nawet Apple Watch.

Czy to nie jest smart?

tedee wkładka zamka

DOPASOWANIE, ZAMÓWIENIE, MONTAŻ

System Tedee zaprojektowano tak, by można go było samodzielnie zamontować. Wystarczy do tego odrobina czasu, chęci i podstawowe narzędzia.

Jeśli jednak nie wiesz, jaką wkładkę masz obecnie, jak ją zdemontować, zwymiarować i zamontować nową wraz z całym systemem, albo po prostu nie masz na to czasu, to spokojnie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Z nami dobierzesz, zamówisz i zamontujesz zamek dopasowany do Twoich drzwi. Wszystko możemy też zrobić sami, by nie zabierać Twojego cennego czasu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Tedee, więc możesz nam zaufać.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Tedee by gerda electronic lock