LEASING I RATY 0%

SANTANDER RATY 0%

Jeśli zastanawiasz się nad możliwością zakupu automatyki od FIBARO, zamka elektronicznego, inteligentnego lustra lub frontu czy czegokolwiek z naszej oferty, ale nie chcesz wydawać na to gotówki od ręki, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dla Twojej i naszej wygody, podpisaliśmy umowę na sprzedaż ratalną z liderem rynku, Santander Consumer Bank. Dzięki nim sfinansujesz swój zakup, a nawet „dorzucisz” do niego montaż. Ty będziesz cieszyć się z rozłożonej na wybraną ilośc rat płatności, a my dla Ciebie dostarczymy i zamontujemy produkt, jeśli będzie taka potrzeba.

Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję w sklepie lub skontaktujesz się z nami w celu przedstawienia indywidualnej oferty w oparciu o projekt lub wycenę. Całość załatwimy w kilka chwil!

W naszym sklepie internetowym moduł ratalny jest już zintegrowany z możliwymi płatnościami, więc proces zawierania umowy ratalnej jest jeszcze łatwiejszy. Wszystko dla Twojej wygody.

Czy to nie jest smart? 

Future Glass występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Future Glass. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

santander

SIEMENS SIMPLY LEASE

 

Leasing operacyjny to bardzo popularna obecnie metoda finansowania dla firm. Zakup sprzętu finansuje leasingodawca, w tym wypadku Siemens Finance, a Ty płacisz wcześniej ustalone raty i cieszysz się produktem. Opłata początkowa i rata leasingowa netto będą Twoimi kosztami uzyskania przychodu umożliwiając Ci optymalizację podatkową. Dodatkowa korzyść to brak dużego jednorazowego wydatku pozwalająca na zachowanie większej płynności finansowej. Na koniec umowy, w zależności od wybranych parametrów, wykupujesz swój produkt i voila!

Dzięki leasingowi zyskujesz elastyczność, możliwość finansowania mniejszych inwestycji niż przy normalnym leasingu, optymalizację kosztów i czasu. Wszystkie formalności załatwimy online w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu.

Prezentowane przez nas za pośrednictwem systemu Siemens Finance oferty leasingu zawierają wszystkie opłaty i prowizje, bez „drobnych druczków”, włączeń i dodatkowych zapisów. Wszystko jest klarowne i czytelne. Nie są wymagane jakiekolwiek dodatkowe dokumenty finansowe. Po wypełnieniu wniosku i pozytywnej weryfikacji, umowa trafia do kuriera, który kolejnego dnia przywozi Ci ją do podpisu. W dniu podpisania umowy zamówienie trafia do nas i realizujemy je zgodnie z naszymi standardami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z nami lub dostawcą usług Simply Lease, czyli Siemens Finance.

Siemens simply lease baner