FRONT MEBLOWY SMART

Czy o frontach meblowych powiedziano już wszystko? Czy standard, to maksimum tego, na co można liczyć? Czy front ma tylko ładnie wyglądać i zaspokajać poczucie estetyki? A może jednak mógłby przy tym spełniać wiele różnych nieoczywistych funkcji?

Czytasz czasem przepisy online będąc w kuchni, a może gotując słuchasz muzyki ze smartfona? Nie byłoby przyjemniej oglądać TV lub ulubiony serial z portalu streamingowego wykonując codzienne kuchenne czynności, ale nie masz miejsca na telewizor? Jeśli choć na jedno pytanie opowiadasz twierdząco, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

smart kitchen

Inteligentny front meblowy zastąpi telefon, komputer, telewizor czy panel sterowania systemem smart, a jednocześnie zostanie „zwykłym” szklanym frontem meblowym, kiedy będzie wyłączony.

Każdy front meblowy MUES-TEC wyposażony jest w wysokiej jakości ekran multidotykowy LED w jakości obrazu FullHD, głośniki, kamerkę, BT, WiFi, LAN, HDMI i asystenta głosowego. Funkcjonalność dostosujesz do własnych potrzeb dzięki aplikacją dostępnym w Google Play.

Wystandaryzowany rozmiar frontu inteligentnego pozwala dopasować go do większości współczesnych kuchni. Wystarczy jedynie uwzględnić go na projekcie.

Czy to nie jest smart?!

Mues-Tec kitchen smart front

Interesują Cię produkty MUES-TEC i ich niespotykane funkcje? To świetnie się składa, bo to najlepszy adres. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy w kwestii doboru, montażu i uruchomienia.

Zaufaj wyłącznemu importerowi MUES-TEC na Polskę.