MUES-TEC

MUES-TEC

Doskonała rozrywka i inteligentna elektronika domowa są tak dobre, jak ich technologia. MUES-TEC nie chce pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego swoją główną działalność rozwija w centrali firmy w pobliżu Fuldy w Niemczech.

Projekty i produkty MUES-TEC rozwijane są w nie tylko przez dział R&D, ale także w kontakcie z Klientami i w odpowiedzi na ich oczekiwania. Jakość stanowi tu najwyższy priorytet. MUES-TEC współpracuje również z renomowanymi biurami architektonicznymi w całej Europie.

Każdy produkt MUES-TEC przekonuje wyrafinowaną technologią i innowacyjnym designem. Inteligentne lustra i telewizory w lustrach idealnie odnajdują się w przestrzeniach prywatnych, gastronomii, hotelarstwie oraz jako lustra reklamowe w Digital Signage.

Produkty MUES-TEC zdefiniują na nowo funkcjonalność Waszych przestrzeni!

FUTURE GLASS jest wyłącznym przedstawicielem i importerem MUES-TEC w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje i aktualny cennik.

Zapraszamy do odwiedzenia strony domowej MUES-TEC oraz naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie te wysublimowane produkty.

Mues tec
smart mirror

LUSTRA INTELIGENTNE (SMART)

Lustra inteligentne łączy charakterystykę lustra wysokiej jakości z zaletami technicznymi komputera. Zakres funkcjonalności i wyświetlanych informacji można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb dzięki dostępowi do aplikacji z Google Play. Wtedy lustro smart staje się szytym na miarę inteligentnym przedmiotem, którego używać możesz tak, jak chcesz!

To Ty decydujesz!

Każde lustro inteligentne od MUES-TEC będzie nośnikiem dowolnych informacji i zaoferuje dostęp do danych o pogodzie, ruchu drogowym lub finansach. To lustro może jednak znacznie więcej! Może stać się bramą do systemu smart dom, monitoringu, czy audio. A to wszystko i wiele więcej dzięki multidotykowemu ekranowi FullHD, głośnikom, kamerce, WiFi, BT, LAN, HDMI, asystentowi głosowemu i certyfikatom IP65.

Produkty MUES-TEC z linii smart sprawdzą się również idealnie w przestrzeniach komercyjnych, jako nośniki reklam, punkty informacyjne czy wyposażenie ekskluzywnych hoteli. Przykłady można mnożyć.

INTELIGENTNY FRONT MEBLOWY (SMART)

Jeśli używasz telefonu lub komputera przenośnego w kuchni, albo też brakuje Ci ulubionego serialu w trakcie gotowania, to mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Inteligentny front meblowy zastąpi telefon, komputer, telewizor czy panel sterowania systemem smart, a jednocześnie zostanie „zwykłym” szklanym frontem meblowym, jeśli będzie wyłączony.

Każdy front meblowy MUES-TEC wyposażony jest w wysokiej jakości ekran multidotykowy LED w jakości obrazu FullHD, głośniki, kamerkę, BT, WiFi, LAN, HDMI i asystenta głosowego. Funkcjonalność dostosujesz do własnych potrzeb dzięki aplikacją dostępnym w Google Play.

Wystandaryzowany rozmiar frontu inteligentnego pozwala dopasować się mu bez zmiany zabudowy do większości współczesnych kuchni.

Czy to nie jest smart?!

smart kitchen
glass tv

Telewizor w lustrze

Jedno lustro – dwie funkcje. Podczas gdy lustro jest elementem dekoracyjnym z najwyższej półki idealnie wpisującym się w założenia projektu i podkreślającym wysublimowany design, zintegrowany z nim telewizor – po włączeniu – zapewnia najwyższy poziom rozrywki. Możliwość rozbudowania o Android Box lub Apple TV wychodzi naprzeciw najbardziej wysublimowanym potrzebom Klientów i wprowadza rozwiązania SMART zupełnie innej jakości.

W trybie wyłączenia ekran telewizora pozostaje całkowicie niewidoczny, a po uruchomieniu zapewnia obraz niezaburzony dodatkową warstwą szkła. Pod względem rozmiaru tafli lustra i umieszczenia telewizora, asortyment jest w pełni dostosowywany do potrzeb Klientów i zamysłów Projektantów. To sprawia, że ​​każdy telewizor w lustrze odróżnia się od innych rozwiązań, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

W wypadku TV w lustrze możemy zaproponować również rozwiązanie “skrojone na miarę” – custom – gdzie dobierzemy typ szkła i jego wielkość, efekt znikania lub stałej obecności ekranu oraz jego wielkość.

To może być Twój unikalny projekt!

TV WODOODPORNE

Wodoodporny telewizor MUES-TEC został opracowany z myślą o tych, którzy lubią otaczać się multimediami podczas codziennych czynności. Już nie musisz rezygnować z ulubionego serialu czy programu biorąc gorącą kąpiel. Jedyne, czego Ci trzeba, to ten rewolucyjny produkt.

 Telewizor MUES-TEC został specjalnie zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach o podniesionym poziomem wilgotności, pary i ciepła.

Całość niskonapięciowej elektroniki zamknięta została w wodoodpornej obudowie zabezpieczającej Ciebie i sam produkt. Również pilot zdalnego sterowania jest całkowicie odporny na wodę.

Niezależnie od tego, jaką wersję wybierzesz, wodoodporny łazienkowy telewizor firmy MUES-TEC gwarantuje niespotykany poziom rozrywki i relaksu.

Teraz już nie musisz z niczego rezygnować!

Czy to nie jest smart?

waterproof tv
frame tv

TV W RAMIE

Telewizor zamknięty w ramie zdążył już pojawić się na rynku audio video. Ale co w wypadku telewizora ze znikającym w lustrze ekranem?

Lustrzany telewizor z ramą stanie się centrum rozrywki, świetny element prezentacji biznesowej czy komercyjnej i uatrakcyjni każde wnętrze, bez względu na jego charakter.

W propozycji od niemieckiego MUES-TEC, telewizor ukryty zostaje za wysokiej jakości szkłem lustrzanym. Wyłączony, przekształca się w luksusowe lustro umieszczone w dowolnej wybranej przez Ciebie ramie – jej dobór ogranicza jedynie wyobraźnia i projekt wnętrza. Po włączeniu, ukazuje nam się jasny ekran LED o szerokim kącie widzenia zapewniający doskonały obraz.

Również to rozwiązanie możemy wzbogacić o Apple Tv lub Android Tv, dzięki czemu zyskasz dostęp do nieograniczonych zasobów Internetu i platform streamingowych. Takie połączenie idealnie pisze się w nieco bardziej klasyczne wnętrze i podkreśli gust właściciela.

Czy to nie jest smart?

Jeśli interesują Cię produkty MUES-TEC i ich funkcjonalność, to skontaktuj się z nami, a z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy w kwestii doboru, montażu i uruchomienia.

Zaufaj wyłącznemu importerowi MUES-TEC na Polskę.