Mues-Tec logo

Doskonała rozrywka i inteligentna elektronika domowa są tak dobre, jak ich technologia. MUES-TEC kieruje się tym hasłem i dlatego nie chce pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego swoją główną działalność rozwija w centrali firmy w pobliżu Fuldy w Niemczech.

Projekty i produkty MUES-TEC rozwijane są w nie tylko przez dział R&D, ale także w kontakcie z Klientami i w odpowiedzi na ich oczekiwania. Jakość stanowi tu najwyższy priorytet. MUES-TEC współpracuje również z renomowanymi biurami architektonicznymi w całej Europie.

Każdy produkt MUES-TEC przekonuje wyrafinowaną technologią i innowacyjnym designem. Inteligentne lustra i telewizory w lustrach idealnie odnajdują się w przestrzeniach prywatnych, gastronomii, hotelarstwie oraz jako lustra reklamowe w Digital Signage.

Mues-Tec jest laureatem wielu nagród, między innymi Plus-X Awards w 2020 roku za swoje zjawiskowe lustro inteligentne.

Plus-x awards

OFERTA MUES-TEC

Mues-Tec jest producentem wielu nieoczywistych i niecodziennych rozwiązań łączących nowoczesne technologie, funkcjonalność i design z najwyższej półki. Produkty MUES-TEC zdefiniują na nowo funkcjonalność Waszych przestrzeni!

Dla swoich Klientów i ich wnętrz, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych, Mues-Tec przygotował szeroką ofertę obejmującą m.in.:

  • inteligentne lustra (smart) – WIĘCEJ
  • inteligentne fronty meblowe (smart) – WIĘCEJ
  • telewizory w lustrach – WIĘCEJ
  • telewizory w ramach – WIĘCEJ
  • telewizory wodoodporne – WIĘCEJ
  • rozwiązania dedykowane do wnętrz hotelowych
  • rozwiązania customowe dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

FUTURE GLASS jest wyłącznym przedstawicielem i importerem MUES-TEC w Polsce. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje i aktualny cennik.