Mues-Tec

Mues-Tec, to synonim innowacji i doskonałości na rynku niemieckim i europejskim. Mues-Tec specjalizuje się przede wszystkim w innowacyjnych rozwiązaniach, z zakresu specjalistycznych wyświetlaczy – telewizorów w ramach, lustrach, luster smart, frontów smart, telewizorów wodoodpornych etc. Ich motto brzmi: “Elektronika użytkowa jest tak dobra, jak technologia ją tworząca”.

Konsekwentne działanie i jasno wytyczony cel zaprowadziło Mues-Tec do grupy liderów w branży nie tylko na rynku niemieckim, ale także europejskim.

Nowoczesna fabryka, zlokalizowana w Fuldzie w Niemczech, z ponad 4000 m2 powierzchni użytkowej, zapewnia pracownikom środki i narzędzia do zachowania najwyższej jakości wytwarzanych produktów oraz efektywnej pracy nad nowymi pomysłami.
Podzespoły jakości premium, pochodzące od wybranych i sprawdzonych dostawców z całego świata, gwarantują najwyższa jakość wszystkich wytwarzanych produktów. Surowe niemieckie normy jakości, każdorazowa weryfikacja podzespołów i finalnych produktów, rozbudowana sieć dystrybutorów oraz nastawienie na innowacyjność, budują sukces i ugruntowują pozycję Firmy w branży. Nastawienie na Klienta poprzez realizację zamówień niestandardowych, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, ale także realizacja zamówień wieloilościowych przyczynia się do stałego podnoszenia jakości usług, produktów i obsługi.

Future Glass jest jedynym bezpośrednim dystrybutorem produktów firmy Mues-Tec w Polsce. Gwarantujemy identycznie wysoką jakość obsługi, poziom cen, rabatów, a dodatkowo atrakcyjne warunki finansowania dla firm. Zapraszamy do sprawdzenia produktów Mues-Tec w naszej ofercie. Służymy danymi technicznymi i wszelką pomocą.

 

 

LUSTRA SMART

Smart Mirror łączy charakterystykę lustra wysokiej jakości z zaletami technicznymi komputera. Zakres funkcjonalności i wyświetlanych informacji można w łatwy sposób dostosować. Dzięki temu Smart Mirror staje się spersonalizowanym nośnikiem informacji i oferuje np. spersonalizowane informacje o pogodzie,
ruchu drogowy lub finansach. To Ty decydujesz!

 

TV W LUSTRZE

Jedno lustro – dwie funkcje. Podczas gdy lustro jest elementem dekoracyjnym z najwyższej półki idealnie wpisującym się w założenia projektu i podkreślającym wysublimowany design, zintegrowany z nim telewizor – po włączeniu – zapewnia najwyższy poziom rozrywki. Możliwość rozbudowania o Android Box lub Apple TV wychodzi naprzeciw najbardziej wysublimowanym potrzebom Klientów i wprowadza rozwiązania SMART zupełnie innej jakości.

W trybie wyłączenia ekran telewizora pozostaje całkowicie niewidoczny, a po uruchomieniu zapewnia obraz niezaburzony dodatkową warstwą szkła. Pod względem rozmiaru tafli lustra i umieszczenia telewizora, asortyment jest w pełni dostosowywany do potrzeb Klientów i zamysłów Projektantów. To sprawia, że ​​każdy telewizor w lustrze odróżnia się od konkurencji, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

TV W RAMIE

Lustrzany telewizor z ramą to centrum rozrywki, świetny element prezentacji biznesowej czy komercyjnej i atrakcyjne rozwiązanie przykuwające wzrok, gdziekolwiek zostanie umieszczone.

W rozwiązaniu MUES-TEC, telewizor ukryty zostaje za wysokiej jakości szkłem lustrzanym. Wyłączony, przekształca się w luksusowe lustro umieszczone w dowolnej wybranej przez Klienta ramie – jej dobór ogranicza jedynie wyobraźnia i projekt wnętrza. Po włączeniu, ukazuje nam się jasny ekran LED o szerokim kącie widzenia zapewniający doskonały obraz.

Również to rozwiązanie możemy wzbogacić o Apple Tv lub Android Tv, dzięki czemu zyskamy dostęp do nieograniczonych zasobów Internetu i platform streamingowych. Takie połączenie idealnie pisze się w nieco bardziej klasyczne wnętrze i podkreśli gust właściciela.

 

TV ŁAZIENKOWE WODOODPORNE

Telewizor łazienkowy to rozwiązanie dla tych, którzy lubią oglądać telewizję w wannie lub pod prysznicem. Produkt Mues-Tec został opracowany specjalnie do użytku w pomieszczeniach z podniesionym poziomem wilgoci i ciepła. Niezależnie od tego, czy powierzchnia  będzie to wersja lustrzana, czy ramie ze stali nierdzewnej szczotkowanej lub polerowanej, czy akrylowej odpornej na zarysowania ramie w wybranym kolorze, łazienkowy telewizor firmy Mues-Tec gwarantuje niespotykany poziom rozrywki i relaksu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony domowej Mues-Tec i zapoznania się z pełną ofertą.
Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować każde zamówienie z oferty Mues-Tec i dostaRczyć je pod dowolny adres w Polsce i na świecie.
Sprawdźcie nas!